הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נבחרת ישראל בשחייה תחל להתחרות בשטוקהולם

החניכים של סגל יתחרו מול שחייני עלית. גם הנבחרת הצעירה והקאדטים יתחרו

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  08.04.22 - 12:37
יתחרו מול השחיינים הטובים בעולם (באדיבות איגוד השחייה)
יתחרו מול השחיינים הטובים בעולם (באדיבות איגוד השחייה)

נבחרת ישראל נחתה בשוודיה לקראת אליפות שטוקהולם הפתוחה שתחל מחר (שבת) ותימשך עד יום שלישי. מדובר בתחרות הבינלאומית השנייה של הנבחרת ב-2022, אחרי הפתיחה החיובית בגולדן טור במארסיי. את הנבחרת מרכיבים שמונה שחיינים ושחייניות: אנסטסיה גורבנקו, יעקב טומרקין, מירון חרותי, כריס פיצ'וגין, איתן בן שטרית, דוד גרצ'יק, אדם מראענה ונגה זילברברג.

מי שמוביל את הנבחרת הוא המאמן אהוד סגל, יחד עם המאמנים דימה ריבינסקי ואוריה פיטרברג. כבכל שנה, גם הפעם התחרות בשוודיה היא ברמה גבוהה מאוד ומשתתפים בה שחיינים ושחייניות רבים מהטופ העולמי, כולל שיאני עולם ואלופים אולימפיים. ברשימת המשתתפות והמשתתפים ניתן למצוא בין היתר את קטינקה הוסו, פלוריאן וולברוק, שרה שוסטרום, רותה מיילוטיטה, מיחאילו רומנצ'וק, פרנילה בלומה ועוד.

במקביל, הנבחרות הצעירות של ישראל יזנקו גם הן למים לתחרויות בינלאומיות בסוף השבוע הקרוב. נבחרת הנוער תשתתף בתחרות הרב אומות הנערכת השנה בסלובניה, ואילו נבחרת הקדטיות והקדטים תיקח חלק בתחרות המקבילה לגיל הצעיר יותר בקפריסין.

מאמן הנבחרת אהוד סגל אמר לקראת התחרויות: "גאווה גדולה לראות את הנבחרות שלנו יוצאות כולן במקביל לתחרויות בינלאומיות גדולות. עבור כל הנבחרות מדובר בתחרויות הכנה שאנחנו רואים בהן חשיבות גדולה לקראת המשימות הבינלאומיות של הקיץ, כשהמשימה של המאמנות והמאמנים היא לראות איפה השחייניות והשחיינים שלנו עומדים בשלב זה אל מול הצמרת האירופית ומה אפשר לחדד בחודשים שנותרו לקראת האליפויות הגדולות".