ליגה סדירה 2020/21
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 הפועל מטה אשר 0 0 0
2 הפועל כפ"ס 0 0 0
3 הפועל עמק חפר 0 0 0
4 מכבי ת"א 0 0 0
5 מ.ס. עילבון 0 0 0
6 מכבי הוד השרון 0 0 0
7 מכבי אשדוד 0 0 0
8 הפועל קרית אתא 0 0 0
9 ק.ק ת"א 0 0 0
10 אס"א ב"ש 0 0 0

אם לא יצורפו זרים, זהר בר נצר לא ימשיך במכבי

משבר כלכלי כבד אצל הצהובים. המאמן לא נכח בשני האימונים האחרונים. שני ספונסרים נטשו, השחקנים יעזבו?

אסף אקרמן
אסף אקרמן  23.09.14 - 14:37
סוף הדרך בצהוב? בר נצר ומכבי (דוד סילברמן)
סוף הדרך בצהוב? בר נצר ומכבי (דוד סילברמן)
תחילת כתבה

בלאגן גדול בקבוצת הכדורעף של מכבי תל אביב. כפי שזה נראה כרגע, מסתמן כי סגל הקבוצה לעונת 2014/15 יהיה דל במיוחד ולא תחרותי. הסיבה: מצוקה כלכלית כבדה, שמונעת מהמועדון להחתים שחקנים זרים. לאור זאת, המאמן זהר בר נצר הודיע כי לא יוכל להמשיך בקבוצה ללא זרים ושלא תיאבק על האליפות. בר נצר עצמו סירב להגיב לידיעה.

בר נצר טרם התפטר רשמית, אבל לא העביר את שני האימונים האחרונים. לאתר ערוץ הספורט נודע כי המאמן מעוניין להמשיך, אך לא יוכל לעשות זאת במתכונת החסכונית, שייאלצו במועדון לאמץ. יש לציין כי כבר אמש (שני) הבהיר יו"ר מכבי שרגא שמש במהלך אימון הקבוצה, כי כל אחד שלא רוצה להישאר במכבי, שלא תהיה תחרותית במיוחד העונה, יקבל שחרור מיידי לקבוצה אחרת.

המצוקה החריפה לפני מספר ימים, כאשר למכבי ת"א נודע ששני הספונסרים הגדולים שלה (300 אלף שקלים בעונה) לא ימשיכו לתמוך בצהובים בעונה הבאה. התמיכה הייתה אמורה לסייע בצירופם של שלושה שחקנים זרים, אשר כבר היו על הכוונת של בר נצר.

שחקני מכבי קיבלו את ההודעה של שמש בהלם מוחלט, כשאחדים כבר החלו לחפש מועדונים אחרים שיקלטו אותם. אגודת מכבי כבר העלתה את סכום התמיכה בקבוצת הכדורעף ולא תוכל לחרוג מעבר לכך ולכן במועדון יצטרכו למצוא פתרון יצירתי מבחינת עניין הספונסרים על מנת שלא להעמיד סגל בינוני למדי.

בשלב זה, המפתחות נמצאות בידיים של שרגא שמש, שטרם החליט מה בכוונתו לעשות.  "כולם כאן בהלם", אמר שחקן במכבי, "תמיד ידענו שלא פשוט להביא כסף, אבל נראה כי השם מכבי תל אביב לא מספיק כדי להביא תמיכה לקבוצת הכדורעף. יש לא מעט שחקנים שכבר מנסים למצוא לעצמם קבוצה תחרותית".