ליגה סדירה 2020/21
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 הפועל מטה אשר 0 0 0
2 הפועל כפ"ס 0 0 0
3 הפועל עמק חפר 0 0 0
4 מכבי ת"א 0 0 0
5 מ.ס. עילבון 0 0 0
6 מכבי הוד השרון 0 0 0
7 מכבי אשדוד 0 0 0
8 הפועל קרית אתא 0 0 0
9 ק.ק ת"א 0 0 0
10 אס"א ב"ש 0 0 0

לא עמדו באולטימטום: בר נצר יעזוב את מכבי

הצהובים לא הביאו עוד 3 שחקנים זרים כמו שדרש המאמן, ומתחילים לחפש מחליף

אסף אקרמן
אסף אקרמן  28.09.14 - 22:05
מכבי לא מספיק תחרותית לדעתו. זהר בר נצר
מכבי לא מספיק תחרותית לדעתו. זהר בר נצר
תחילת כתבה

אחרי שסיימה את העונה שעברה ללא תואר, הצרות של מכבי תל אביב מסרבות להיעלם. כזכור, זהר בר נצר הציב למועדון אולטימטום ודרש להביא שלושה שחקנים זרים על מנת שיישאר, והיום (ראשון) הודיעה מכבי כי היא לא תעמוד בדרישה וכי המאמן יעזוב.

"כנראה שזהר לא ימשיך איתנו, ויעזוב את הקבוצה לצערנו", כך אמר היום יו"ר אגודת מכבי תל אביב, דורון שיטרוק, שאחראי תקציבית על מועדון הכדורעף. "לא נוכל לעמוד בדרישה שלו להביא עוד זרים כדי שנתחרה במטה אשר על תואר האליפות. בימים הקרובים נודיע על זהות המאמן שיחליף אותו וננסה להביא מוסר זר שנוכל לעמוד בעלותו".

מועדון הפאר, שירד מגדולתו בעונה שעברה, נקלע העונה למצב כלכלי לא פשוט כששני הספונסרים העיקריים שלו עזבו. אותם נותני חסות היו אמורים להזרים 350 אלף שקלים, והיעדר הסכום הזה לא מאפשר לקבוצה להתחזק בשני קבלנים ומוסר - התפקידים הקריטיים שחסרים לצהובים.

מכיוון ששני הספונסרים עזבו את המועדון אגודת מכבי הגדילה את התמיכה שלה, והעבירה סכום שיא של 1.3 מליון שקלים. "הבנתי בתחילת הקיץ שכנראה המצב הולך להיות לא פשוט אז הצלחנו להעביר לכדורעף סכום גבוה ביחס לשנים אחרות", אמר שיטרוק והוסיף: "אני רוצה להבהיר שמכבי תל אביב כדורעף לא נסגרת. אנו נעמיד קבוצה תחרותית אך בתקציב אחר ונמוך יותר".

בעקבות המצב יו"ר הקבוצה, שרגא שמש, הודיע בשבוע שעבר לשחקנים כי מי שרוצה לעזוב עקב השינוי הצפוי, יקבל שחרור מיידי. יש לציין כי חלק מהשחקנים כבר בדקו עם קבוצות אחרות אם יוכלו להצטרף אליהם מיידית.