ליגה סדירה 2020/21
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 הפועל מטה אשר 0 0 0
2 הפועל כפ"ס 0 0 0
3 הפועל עמק חפר 0 0 0
4 מכבי ת"א 0 0 0
5 מ.ס. עילבון 0 0 0
6 מכבי הוד השרון 0 0 0
7 מכבי אשדוד 0 0 0
8 הפועל קרית אתא 0 0 0
9 ק.ק ת"א 0 0 0
10 אס"א ב"ש 0 0 0

סוף לבושה: הפועל ירושלים חוזרת לפעילות מלאה

הושגו ההבנות להמשך קיום הקבוצה. יו"ר האיגוד, אריה לוקר: "גישרנו על הפערים, חבל להרוס דבר כל כך יפה". נשים: מ.כ חיפה תפגוש את בזייר הצרפתית בגביע ההתאחדות האירופית

אסף אקרמן
אסף אקרמן  12.11.14 - 20:05
סוף לסאגת הפועל ירושלים. (צילום: דוד סילברמן איגוד הכדורעף)
סוף לסאגת הפועל ירושלים. (צילום: דוד סילברמן איגוד הכדורעף)
תחילת כתבה

סוף לסאגה. הפועל ירושלים תחזור לשחק, ומחר (חמישי) תפגוש את הפועל מטה אשר עכו במסגרת הליגה לאחר שלא עלתה למשחק הגביע אתמול. היום נפגשו מנהל מחלקת הספורט אורי מנחם ונעם צבי, היועץ המשפטי של העמותה המנהלת את הקבוצה, והגיעו למספר הבנות שתאפשר את המשך קיום הקבוצה וההתנהלות שלה.

יש לציין שהסיפור של הפסקת הפעילות של הפועל ירושלים הגיע עד לראש העיר ניר ברקת ולאנשי מנהל הספורט ומרכז הפועל שהתערבו ודרשו הסברים. "היתה פה בעיה של יחסי אנוש בין הצדדים ובהחלט עם קצת היגיון גישרנו כי חבל להרוס דבר כל כך יפה", אמר יו"ר איגוד הכדורעף אריה לוקר לתכנית הרדיו "חמש באויר", "אני מאוד מקווה שההיגיון יגבר על הכל".

בתוך כך מחר יתקיים גם המשחק הראשון במסגרת גביע ההתאחדות האירופית בין מ.כ חיפה לבין בזייר הצרפתית, המפגש יהיה באולם ברוממה שכל המימון של השימוש בו ניתן במתנה לקבוצה ע"י עיריית חיפה. לאוהדים שיגיעו לאולם מצפה הפנינג כדורעף עם מסך גדול עליו יוקרן המשחק והפעלות נוספות על מנת לחשוף את הענף לתושבי העיר.

זאת תהיה עונה שנייה ברציפות של הקבוצה מהכרמל במפעלים האירופיים והופעה שלישית בארבע שנים. סגל הקבוצה מבוסס על שחקניות ישראליות צעירות אשר סיכמו למספר עונות ובנוסף צורפו שתי זרות צעירות מספרד ומפרו ושחקנית זרה מרוסיה.

תמר שטיין חזרה לאחר שהושאלה לאקדמיה בוינגייט והיא מסומנת כפוטנציאל גדול לשנים הקרובות. החתמה משמעותית היא מוסרת נבחרת ישראל שני פחם, שהעדיפה לחתום בקבוצה לאחר עונה אחת בקופניקר ברלין מהבונדסליגה.

"שמחה גדולה והתרגשות לקראת המשחק הבינלאומי הראשון בהיכל רוממה המרשים", אמר המאמן חיים קסל לאתר האיגוד, "מאמצי שיווק גדולים מאוד והתגייסות של רשות הספורט בעירייה וחברת אתוס עזרו לנו להגשים חלום ולשחק ברוממה. ערכנו הכנה טובה וכולן דרוכות בריאות ומקווה למשחק טוב מול יריב מעולה מהדרג המוביל האירופי."

הקבוצה הצרפתית שיחקה בעונה שעברה בליגת האלופות ונעצרה בשלב הבתים עם מקום אחרון בבית א' לאחר שישה הפסדים. את העונה הרביעית ברציפות בליגה הצרפתית הבכירה סיימה הקבוצה במקום השלישי לאחר שקאן חגגה אליפות 19 במספר. בעונת 2012/13 עשתה הקבוצה את הדרך עד לסדרת הגמר שם הפסידה לקאן, שחגגה אליפות 16 ברציפות.