ליגה סדירה 2020/21
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 הפועל מטה אשר 0 0 0
2 הפועל כפ"ס 0 0 0
3 הפועל עמק חפר 0 0 0
4 מכבי ת"א 0 0 0
5 מ.ס. עילבון 0 0 0
6 מכבי הוד השרון 0 0 0
7 מכבי אשדוד 0 0 0
8 הפועל קרית אתא 0 0 0
9 ק.ק ת"א 0 0 0
10 אס"א ב"ש 0 0 0

זוהר בר נצר חזר לאמן את מכבי ת"א

המאמן החדש-ישן הצטרף לצהובים, עומר דננברג ישמש כעוזרו. היו"ר: אדאג שזוהר יקבל בהמשך כל מה שמגיע לו"

אסף אקרמן
אסף אקרמן  13.11.14 - 17:26
בר נצר, כבר העביר אימון (עמית שיסל, איגוד הכדוריד)
בר נצר, כבר העביר אימון (עמית שיסל, איגוד הכדוריד)
תחילת כתבה

שלושה חודשים לאחר שעזב, זוהר בר נצר חוזר לאמן את מכבי תל אביב. הצהובים מנסים לגייס תקציב בגלל העלויות הגבוהות של הזרים שצורפו.

בר נצר עזב את הצהובים בגלל מצוקה כלכלית ועם משכורתו שנחסכה הביאו למועדון שלושה זרים חדשים, אבל בר נצר לא רצה לשבת בחוץ ולאתר ערוץ הספורט נודע שהסכים לחזור במסגרת המגבלות התקציביות. 

המהלך התבשל בימים האחרונים והנהלת מכבי ת"א אישרה את המהלך בעקבות היחסים הטובים בין הצדדים, זאת לאחר שבר נצר היה 17 שנים חלק מהאגודה. עומר דננברג, שאימן בינתיים את הקבוצה, ישמש כעוזרו של בר נצר.

בר נצר כבר העביר את האימון הראשון שלו והשחקנים היו מופתעים מהמהלך. עומר דננברג עצמו היה מיועד מלכתחילה לתפקיד העוזר כי לא יכול היה להגיע לכל האימונים בשל עבודתו.

"אני שמח לחזור למקום שאני כל כך אוהב", אמר בר נצר לאתר ערוץ הספורט. "ייקח לי זמן עד שאלמד את הקבוצה מחדש ואכיר את הזרים החדשים, אבל אני מאמין שאפשר לעשות דברים יפים ויש הרגשה של משהו חדש. היה נפלא לראות את הפרצופים המופתעים של השחקנים באימון".

יו"ר מכבי ת"א בכדורעף שרגא שמש מסר בתגובה לאתר ערוץ הספורט: "אדאג שזוהר יקבל בהמשך כל מה שמגיע לו". בר נצר, כזכור, היה המאמן עם המשכורת הגבוהה ביותר בליגה. כעת, במועדון מנסים כאמור למצוא תקציב לשכרו.

תואר אחד מכבי ת"א כבר איבדה כשהודחה מגביע המדינה לאחר שהפסידה 3:0 לכפר סבא. כעת מחכה לצהובים משחק ליגה מול נבחרת האקדמיה בשבת וביום רביעי ישחקו מול ברקיץ' מבוסניה בגומלין גביע האיחוד האירופאי.