בגלל סכסוך פנימי: כצנלסון עזב את הנבחרת

המוסר נטש לפני המשחק מול אוסטריה: "אולי אנשים יתעוררו"

רן מלובני
רן מלובני  12.01.21 - 11:56
(צילום: איגוד הכדורעף)
(צילום: איגוד הכדורעף)
תחילת כתבה

זעזוע בנבחרת ישראל בכדורעף שתפתח הערב (שלישי, 20:55, שידור ישיר ב-5PLUS) את קמפיין מוקדמות אליפות אירופה מול אוסטריה בחדרה: מוסר הנבחרת ומכבי תל אביב, אריאל כצנלסון, נטש את הבועה בחדרה לאחר הודעת ווטסאפ לשאר השחקנים וזאת בשל סכסוכים פנימיים בין שחקני הנבחרת.

"הגעתי לקמפיין הנוכחי של הנבחרת מלא במוטיבציה ורצון להצליח לעלות לאליפות אירופה. התחלנו באימונים והכל היה טוב. באחד האימונים המאמן פתח את האימון בעניין שיש לשחקנים בעיות אחד עם השני משנים קודמות", סיפר כצנלסון. "לא הבנתי במה מדובר ובמהלך השיחה ניסיתי להבין במה מדובר ואילו בעיות יש משנים קודמות כי אין מקום לדברים מסוג זה בנבחרת ישראל ובזמן הכנה כל כך קצר. במהלך השיחה שאלתי מספר פעמים מול הנבחרת למי מהשחקנים יש בעיה ועם מי על מנת לפתור את הסיטואציה. אף אחד לא ענה. הבנתי שלסלבה בצ'קלה יש בעיה איתי והוא לא מעוניין לשחק איתי ביחד עקב בעיות שהיו מהעבר".

"ניגשתי למאמן בסוף האימון על מנת לפתור את הסיטואציה והבעיה בכדי להתעסק רק בכדורעף ולא בגנון מסביב. המאמן לא היה מעוניין לדון בעניין ורצה להשאיר את הסיטואציה כמו שהיא. זו לא הפעם הראשונה שיש בעיות מסוג זה בנבחרת ואני משחק בנבחרת כבר 10 שנים. אני חושב שנבחרת צריכה לשחק נקי בלי רעשי רקע ובעיות פנימיות. לאחר ניסיון חוזר לפנות למאמן ולנסות לפתור את הבעיה, המאמן התעקש לא להכנס לעניין ולהשאיר אותו כמו שהוא".

"עברתי כמה סיטואציות בסגנון זה בנבחרת ואני חושב שאין מקום לדברים מסוג זה להיות חלק בנבחרת, אז החלטתי לסיים את הקמפיין הנוכחי בנבחרת אולי זה יזיז דברים ואנשים יתעוררו. בנוסף עזבתי את הנבחרת כרגע כי הבנתי שאני יוצר בעיה אז החלטתי "לספוג" את המכה במטרה לעזור לנבחרת להצליח".

בשל כך, המאמן נעם כץ נותר עם שון קסל, מוסר ששיחק בעונות האחרונות בליגת המשנה ויואב ססלר, המוסר המחליף של הפועל כפר סבא. "מאוד רציתי שכצנלסון יהיה בנבחרת ועשינו את כל המאמצים שזה יקרה אבל בסופו של דבר הוא בחר לעזוב לצערנו", סיפר המאמן.