אחרי 20 שנים: בריידי יעזוב את הפאטס?

דיווח: הריידרס ינסו לצרף את ה-QB האגדי אם יהפוך לשחקן חופשי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.02.20 - 19:38
תחילת כתבה

בווידאו: תקציר הזכיה של הפטריוטס בסופרבול ה-53

20 שנים הוא היה הפנים של ניו אינגלנד פטריוס, זכה איתה בכל ששת הסופרבולים שלהם ויכול מאוד להיות שטום בריידי בדרך לעזוב. הריידרס מעוניינים לצרף לשורותיהם את הקוורטרבק האגדי, אם יחליט לעזוב את הפאטס בפגרה הקרובה של ה-NFL.

בריידי בן ה-42 שיחק במדי הפטריוטס לאורך כל 20 עונותיו בליגה, אך על פי הדיווחים, בשנים האחרונות היחסים בינו לבין גורמים בקבוצה וביניהם המאמן ביל בליצ'יק ידעו לא מעט בעיות. העונה של האלופה היוצאת הסתיימה בצורה מאכזבת מאוד, עם הפסד ביתי סנסציוני כבר בסיבוב הראשון של הפלייאוף, מול טנסי.

הריידרס עוברים בעונה הבאה מאוקלנד, שם שיחקו כמעט באופן רציף מאז 1960 ללאס וגאס, בה מחכה להם אצטדיון חדש ונוצץ. בקבוצה יודעים שאחרי עונה מאכזבת, הבאתו של שם ענק כמו בריידי יכולה לעזור מאוד למשוך את הקהל החדש.

יחד עם זאת, כפי שמדווח אדם שפטר מ-ESPN, כלל לא בטוח שלריידרס אכן יש סיכוי לפתות את בריידי. הבעלים של ניו אינגלנד, רוברט קראפט, מעוניין מאוד לראות את הקוורטרבק שלו ממשיך בקבוצה ובוודאי, שלא לראות אותו משחק עבור קבוצה אחרת בליגה.

השוק החופשי ב-NFL ייפתח ב-18 במארס ועד אז, הפטריוטס יצטרכו לקבל החלטה לגבי העתיד שלהם ובריידי יוכל לחשב את המסלול שלו, במה שיהיו שנותיו האחרונות בהחלט בליגה. מלבד הריידרס, אפשרות נוספת שהוזכרה לאחרונה היא לוס אנג'לס צ'ארג'רס, שהחליטה בשבוע שעבר להיפרד מהקוורטרבק הוותיק שלה, פיליפ ריוורס.