"פתוח לבית חדש": על עתידו של טום בריידי

אחרי 20 שנה, הקוורטרבק שוקל ברצינות לעזוב את הפטריוטס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.02.20 - 19:38
תחילת כתבה

אחרי 20 עונות באותה קבוצה, שש זכיות באליפות (יותר מכל שחקן אחר בהיסטוריה) ואין-ספור שיאי ליגה - האם טום בריידי עומד להרעיד את הספורט האמריקני ולעזוב את ניו אינגלנד פטריוטס? על פי הדיווחים האחרונים בכלי התקשורת בארצות הברית, האפשרות הזו נראית ריאלית מאוד.

"טום בריידי פתוח למעבר לבית חדש בשוק החופשי", נכתב בכותרת של ESPN. הקוורטרבק האגדי, שחגג 42 באוגוסט האחרון, רשאי לחתום בכל קבוצה שיחפוץ, אבל על פי חוקי ה-NFL, יוכל להתחיל לנהל משא ומתן רק החל ב-16 במרץ. עוד עולה מהדיווח, כי פגישה בין בריידי לנציגי הפטריוטס טרם נקבעה.

בדיווח של ESPN לא הוזכרו קבוצות שמועמדות לקלוט את בריידי, אבל "חשודות מיידיות" כבר יש באופק, על פי דיווחים קודמים. מדובר בלוס אנג'לס צ'ארג'רס, ששיחררה את פיליפ ריברס הוותיק, ובלאס וגאס ריידרס - שני יעדים חמימים ואטרקטיביים יותר מבוסטון עבור בריידי ומשפחתו.

אם בריידי אכן יחתום בקבוצה אחרת, זו תהיה לא פחות מרעידת אדמה בספורט האמריקני. עזיבתו את ניו אינגלנד תביא לסיום של לא-רק אחת התקופות המוצלחות בהיסטוריה של הפוטבול, אלא בספורט בכלל. 20 העונות שלו במדים של ניו אינגלנד פטריוטס, זהו פרק הזמן הארוך ביותר של קוורטרבק בקבוצה אחת.