הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ג'ו הכתום: בורו נבחר בדראפט ע"י סינסינטי

NFL: הבנגלס הביאה את הקוורטרבק בן ה-23 מלואיזיאנה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.04.20 - 06:20
(getty)
(getty)
תחילת כתבהכשהספורט העולמי כולו מושבת, יש מי שכבר מתחיל להתכונן לעונה הבאה (מתי שלא תתרחש). חובבי הפוטבול האמריקני התכנסו הלילה (בין חמישי לשישי) מול המסכים, לקראת הדראפט של ליגת ה-NFL. הדראפט, שנערך באופן וירטואלי, התחלק לשלושה ימים, כשהיום נערך הסיבוב הראשון בו נבחרו השחקנים הבכירים יותר.

הכותרת הראשית מגיעה, כצפוי, מהמקום הראשון: סינסינטי בנגלס בחרה את הקוורטרבק ג'ו בורו ממכללת לואיזיאנה סטייט. בורו בן ה-23, שקבוצתו סיימה את העונה האחרונה בליגת המכללות כאלופה, והוא עצמו זכה בגביע הייזמן (שמיועד למצטיין של העונה בליגת המכללות), ישחק בעונה הקרובה בכתום ושחור. לפי פרשנים, בורו צפוי לספק לבנגלס קבלת החלטות טובה, תזמון ודיוק (יש לו 76.3% דיוק במסירות). מנגד, תוהים שם האם בורו, על אף כשרונו, חזק מספיק כדי להצליח בליגה מאתגרת כמו ה-NFL? במאמר שנכתב הלילה באתר "ESPN", תוהים הפרשנים שלבנגלס היו תהיות בנושא הזה, בעיקר לאחר החצי הראשון של העונה שעברה. עם זאת, בחצי השני היתה קפיצה משמעותית ביכולת, שגרמה לכך שייבחר.

יתר הבחירות: במקום השני וושינגטון רדסקינס בחרה את הדפנסיב אנד צ'ייס יאנג (אוהיו סטייט); ג'ף אוקודה (גם כן מאוהיו) יחזק את הקו האחורי של דטרויט ליונס במקום השלישי; הניו יורק ג'איינטס לקחו את אנדרו תומאס מג'ורג'יה ואת החמישייה סוגר טואה טאגבאילואה, בן למשפחה מסמואה שהיגרה להוואי, שנבחר ע"י המיאמי דולפינס.