ניצחון מוחץ: 3:8 לדודג'רס על טמפה ביי

הקבוצה מ-LA עלתה ל-0:1 בסדרת גמר ה-MLB. הלילה: משחק 2

דן רותם  21.10.20 - 07:20

תגיות: MLBבייסבול

תחילת כתבה

סדרת הגמר של ליגת הבייסבול המקצוענית, ה-MLB, בין טמפה ביי רייז ללוס אנג׳לס דודג׳רס נפתחה לפנות בוקר (בין שלישי לרביעי) בניצחון מוחץ של הדודג׳רס 3:8. שני הפיצ׳רים (מגישים) הפותחים — קלייטון קרשואו מלוס אנג׳לס וטיילר גלסנואו מטמפה — זרקו מצויין בשלישי הראשון של המשחק, ושמרו את היריבות ללא רצים (נקודות).

באינינג (סיבוב) הרביעי הצליחו הדודג׳רס להקיז דם ראשון. קודי בלינג׳ר ארב להגשה הראשונה מגלסנואו ועם מקס מנסי על בסיס שני חבט פסטבול (הגשה מהירה) של 158 קמ״ש מעבר לגדר והעלה את הדודג׳רס ליתרון 2:0.

טמפה הצליחה לצמצם את התוצאה ל-2:1 בתחילת האינינג החמישי עם הום-ראן של קווין קירמאייר. אבל אז נכנסה לפעולה ההתקפה האימתנית של הדודג׳רס: באינינג החמישי, מוקי בטס וקורי סיגר הגיעו לבסיס והתגנבו לעמדת הבקעה, דבר שאפשר לחבטות של מקס מנסי, וויל סמית׳, כריס טיילור, וקיקה הרננדז להעלות את הדודג׳רס ליתרון 6:1.

ההתקפה של הדודג׳רס בפעולה באינינג החמישי:

https://www.mlb.com/video/dodgers-pile-on-four-runs-in-5th

האינינג השישי נפתח עם הום-ראן של בטס. טרנר ומאנסי ריסקו דאבלים (חבטה של שני בסיסים), והדודג׳רס סיימו את האינינג ביתרון 8:1.

ההום-ראן של בטס באינינג השישי:

https://www.mlb.com/video/mookie-betts-solo-home-run-x2780

באינינג השביעי הוחלף קרשואו, וההתקפה של טמפה הראתה סימני חיים בעזרת המחבטים של מייק ברוסאו וקירמאייר, וצמצמה ל-8:3, אך טעות בריצה על הבסיסים של ברוסאו שנוצלה ע״י ההגנה של לוס אנג׳לס סיימה את האיום.

משם, הבולפן של הדודג׳רס שמר את ההתקפה של הרייז ללא רצים, והעלה את לוס אנג׳לס ליתרון 0:1 בסדרה. משחק מספר 2 ישוחק הלילה, בין רביעי לחמישי, בשעה 3:00, שידור חי בערוץ הספורט.