וורלד סירייס: הרייז איזנו ל-1:1 מול LA

4:6 לטמפה ביי על הדודג'רס. לואו השלים שני הום-ראנס

דן רותם  22.10.20 - 09:32
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

סדרת הוורלד סירייס חיה ובועטת. טמפה ביי רייז הפגינה קור רוח ונחישות במשחק מספר 2 שנערך לפנות בוקר (חמישי), ניצחה את לוס אנג'לס דודג'רס 4:6 והשוותה את ל-1:1.

אחרי שנראו אבודים מול ההתקפה המצוינת של לוס אנג'לס במשחק מספר 1, הרייז התאוששו בעזרת שני הום-ראנס של ברנדון לאו, שהיה החובט המוביל של הקבוצה בעונה הרגילה, אבל הפגין עד כה חולשה במהלך הפלייאוף. שלושת הראנס (נקודות) שלאו היה אחראי להם אישררו את הגאונות של המאמן הראשי קווין קאש, שהמשיך להציב אותו גבוה בסדר החובטים למרות הביקורות.

 

מולו, שוב התקשה מאמן הדודג'רס דייב רוברטס להתמודד עם מחסור בזרועות פיצ'רים (מגישים) רעננות. לוס אנג'לס נאלצה להשתמש בארבעה פיצ'רים שונים בחמשת האינינגים (סיבובים) הראשונים, ומצאה עצמה בפיגור 5:0 במשחק. מולם, בלייק סנל המצויין תיעתע בליינאפ של הדודג'רס עם 9 סטרייקאוטים ב-4.2 אינינגים, כאשר הוא לא מאפשר להתקפה הטובה בליגה אפילו חבטה מוצלחת אחת.

בתחתית החמישי הדודג'רס צמצמו בעזרת הום-ראן של שני ראנס מהמחבט של כריס טיילור. הקבוצות הוסיפו עוד ראן אחד כל אחת באינינג השישי, עם חבטת-הקרבה של ג'ואי וונדל מהרייז והום-ראן של וויל סמית' מהדודג'רס.

כשהתוצאה 6:3 לרעתה, לוס אנג'לס איימה שוב באינינג השמיני. קורי סיגר המצוין פתח אותו עם הום-ראן שצמצם ל-6:4. ג'סטין טיילור חבט דאבל שהציב אותו על בסיס שני והביאה את הראן המשווה לחבוט, אבל ניהול הבולפן (הפיצ'רים המחליפים) המצוין של קאש השתיק את חובטי לוס אנג'לס והשאיר את טמפה ביתרון עד סוף המשחק.

משחק מספר 3 ישוחק מחר בלילה, בין שישי לשבת, בשעה 3:00. שידור ישיר ב-5SPORT.