וורלד סירייס: הדודג'רס עלו ל-1:2 בגמר

ניצחו 2:6 את טמפה ביי. ביולר רשם 10 סטרייקאאוטס

דן רותם  24.10.20 - 07:24
הדודג'רס חזרו לעצמם (Getty)
הדודג'רס חזרו לעצמם (Getty)

תגיות: MLB

תחילת כתבה

לוס אנג׳לס דודג׳רס חזרה לעצמה במשחק מס׳ 3 של סדרת הגמר של ליגת הבייסבול המקצוענית, ה-MLB, שנערך לפנות בוקר (שבת), וניצחה 2:6 את טמפה ביי רייז בדרך ליתרון 1:2 בסדרה.

צ׳רלי מורטון, הפיצ׳ר (מגיש) הפותח של הרייז, לא הצליח לשחזר את המשחק הגאוני שזרק בסיום סדרת הגמר של האמריקן ליג, ואיפשר להתקפה האימתנית של הדודג׳רס לעלות ליתרון 0:5 בעזרת הום-ראן של ג׳אסטין טרנר באינינג הראשון; חבטות מוצלחות של טרנר, וויל סמית׳ ומקס מאנסי בשלישי; וחבטות של קודי בלינג׳ר וג׳וק פידרסן ברביעי.

ג׳אסטין טרנר עם הום-ראן באינינג הראשון

מולו, ווקר ביולר המצויין השתיק את החובטים של הרייז עם 5 סטרייקאאוטס במשך 4 האינינגים הראשונים. הרייז הצליחו לרשום ראן (נקודה) ראשונה באינינג החמישי בעזרת שני דאבלים (חבטה של שני בסיסים) של מנואל מרגו ו-ווילי אדאמס.

באינינג השישי הצטרף אוסטין בארנס לחגיגה ההתקפית של הדודג׳רס עם הום-ראן שהעלה את היתרון של הדודג׳רס ל-1:6. מבחינתו, המשיך ביולר את המאסטרפיס וסיים את הערב עם 10 סטרייקאאוטס בשישה אינינגים.

ווקר ביולר עם 10 סטרייקאאוטס משתיק את הרייז
 

הרייז התקשו לחזור למשחק. הבולפן (ספסל הפיצ׳רים המחליפים) המצוין של הדודג׳רס — בלייק טריינן, ברוסדר גראטרול, וקנלי ג׳נסן — תקתק עבודה, מלבד הום-ראן של ראנדי ארוזרנה באינינג התשיעי שצמצם את התוצאה הסופית ל-6:2.

משחק מספר 4 ישוחק הלילה, בין שישי לשבת, בשעה 2:00 (שעון חורף), וישודר בערוץ הספורט.