ניצחון אחד מתואר: הדודג'רס עלו ל-2:3

2:4 על טמפה ביי, LA קרובה לתואר ראשון מזה 32 שנה

דן רותם  26.10.20 - 06:23
ההישג מתקרב. שחקני לוס אנג'לס חוגגים (getty)
ההישג מתקרב. שחקני לוס אנג'לס חוגגים (getty)
תחילת כתבה

לוס אנג׳לס דודג׳רס ניצחה את טמפה ביי רייז 4:2 במשחק מס׳ 5 של סדרת הגמר (הוורלד סירייס) של ליגת הבייסבול, ה-MLB. הדודג׳רס מובילים 3:2 והם במרחק ניצחון אחד מזכיה בתואר הנכסף. ההתקפה של לוס אנג׳לס ניצלה תחילת משחק מגומגם של טיילר גלאסנואו, הפיצ׳ר המבטיח של הרייז.

כבר בתחילת האינינג (סיבוב) הראשון, מוקי בטס, קורי סיגר וקודי בלינג׳ר חבטו היטב, והדודג׳רס קפצו ליתרון 2:0. ג'וק פידרסן הוסיף הום-ראן משלו באינינג השני והעלה את התוצאה ל-3:0.

ג׳וק פידרסן חובט הום-ראן לדודג׳רס


הרייז, שכבר התחילו להרגיש את המשחק בורח, השיבו מלחמה בתחתית האינינג השלישי. יאנדי דיאז חבט טריפל (חבטה של שלושה בסיסים) שהכניסה את קווין קירמאייר, וסינגל של רנדי ארוזרנה צמצם את התוצאה ל-3:2. גלאסנואו התייצב בינתיים עם 7 סטרייקאאוטס. אבל באינינג החמישי מקס מנסי שיגר פאסטבול הרחק מעבר לגדר להום-ראן ראשון שלו בסדרה, והעלה את הדודג׳רס ל-4:2.

מקס מנסי חובט הום-ראן לדודג׳רס 


מצידו, קלייטון קרשאו הוותיק שמר את הרייז על 2 ראנס ב-5.2 אינינגים, עם 6 סטרייקאאוטס, תו״כ שהוא נהנה מטעויות על הבסיסים של שחקני הרייז. הבולפן (סדרת הפיצ׳רים המחליפים) של שתי הקבוצות הצליחה לשמור את ההתקפות על אפס תפוקה. בלייק טריינן סגר את המשחק לדודג׳רס עם שני סטרייקאאוטס מרשימים.

הסדרה לוקחת יום מנוחה ומשחק מס׳ 6 יערך בשעה 2:00 בלילה בין שלישי לרביעי, וישודר גם הוא בערוץ הספורט.