גם הוא לא היה מוכן. הולק: ''המעבר לזניט הפתיע אותי''

הברזילאי שנמכר מפורטו תמורת 60 מיליון יורו גילה: "הסוכן הודיע לי בפתאומיות ששתי הקבוצות הגיעו לסיכום"

מערכת אתר ערוץ הספורט  04.09.12 - 13:49
הולק. גם הוא הופתע (GETTYIMAGES)
הולק. גם הוא הופתע (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה100 מיליון יורו. זהו הסכום הבלתי נתפס ששילמה אמש זניט סנט פטרסבורג עבור הולק הברזילאי וחברו החדשה בקבוצה הרוסית אקסל ויטסל בדרך לאחת העסקאות המטורפות של הקיץ. היום (שלישי) כבר התפנה הברזילאי לספר על התחושות ואפילו הפתיע: מסתבר שגם הוא לא ממש ראה את המעבר לאלופת רוסיה מגיע.
 

"לא ציפיתי לזה", הודה החלוץ שנפרד מפורטו, "אחרי המשחק בשבת כבר אמרתי שאני אעזור למועדון להשיג תואר אליפות שלישי ברציפות ובאמת התכוונתי לזה. לפתע, הסוכן שלי צילצל ואמר שנסגרה עסקה עם זניט. לא היתה לי סיבה לעזוב, אבל הוא סיפר ששתי הקבוצות הגיעו להסכם. זה טוב להן וטוב גם לי" .

בהמשך סיפר הברזילאי כי הוא מרוצה מהאתגר החדש שנפתח בפניו, אך יחד עם זאת עצוב לעזוב את הקבוצה בה שיחק מאז 2008: "זה צעד חשוב בקריירה שלי. מצד שני אני אסיר תודה לפורטו על שפתחה לי את הדלת לשאר אירופה. הייתי מאושר בתקופה שלי בפורטוגל".

בתקופה שהעביר בחצי האי האיברי הפך הולק לאחד משחקני ההתקפה המאיימים ביבשת ובנוסף גם תפס מקום של קבע בסגל נבחרת ברזיל. כעת הוא מקווה להמשיך במגמת ההתקדמות. "חשוב שאהיה מאושר גם ברוסיה. כדי שזה יקרה אצטרך לשמור על הדרך שלי למעלה, לנצח במשחקים ולזכות בתארים, כפי שעשיתי בפורטו", סיכם השחקן שחתם בזניט עד קיץ 2017.