צפו בחגיגות של ג'רארד: צריך להנות מהרגע

מנג'ר ריינג'רס אחרי ה-1:2 על סלטיק. לנון: אפשרנו להם שערים קלים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.12.19 - 18:31
תחילת כתבה

מאמן גלזגו ריינג'רס, סטיבן ג'רארד חגג בענק את הניצחון 1:2 היום (ראשון) באולד פירם. הכחולים, ניצחו לראשונה מזה תשע שנים באצטדיון הסלטיק פארק, וכוכב העבר של ליברפול גנב את ההצגה, לאחר שקבוצתו צימקה את הפער בפסגה ל-2 נקודות, עם משחק חסר.

"זה ניצחון גדול. הגענו לסלטיק פארק, ושלטנו לאורך רוב שלבי המשחק נגד קבוצה חזקה" אמר המאמן, שרק לאחרונה האריך את החוזה שלו, תוך שהוא מסביר את פשר החגיגה: "צריך לזכור שהקבוצה חזרה לליגה הבכירה, בסך הכל לפני 18 חודשים, אז צריך לדעת להנות מהרגע".

בנוגע לאופן החגיגה ההפגנתי אמר סטיבי ג'י: "הבאתם את המצלמה לפרצוף שלי, הרגע ניצחתי והייתי בסערת רגשות, אז למה שלא אהנה מזה?" בעקבות הניצחון הגדול, הג'רס, להם משחק חסר, יכולים לעלות למקום הראשון, כאשר כרגע הם במקום השני עם 2 נקודות מתחת ליריבה העירונית.

בצד המפסיד, ניל לנון, שיוצא יחד עם קבוצתו לפגרת חורף בטעם מר, התייחס למשחק גם הוא: "איפשרנו להם שערים קלים, במיוחד השני", אמר המנג'ר הצפון אירי, שחיפש ניצחון ליגה 12 ברציפות והוסיף: "יש לנו הרבה זמן לנוח ולהפיק לקחים מהמשחק היום, הייתה לנו ריצה מדהימה וננסה לשחזר אותה לאחר הפגרה".

צפו בתקציר>>