הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מנצ'סטר סיטי מעוניינת בליאל עבדה

במכבי פ"ת דורשים לפחות 4 מ' יורו. גם וולפסבורג בתמונה

סהר דיין  11.04.20 - 14:01

תלמיד כיתה י"ב למנצ'סטר סיטי? ליאל עבדה מסומן כדבר הבא של מכבי פתח תקווה, וזכה להכרה אחרי המשחק המצוין שלו נגד בית"ר ירושלים ברבע גמר גביע המדינה. המנהל המקצועי של מחלקת הנוער והאיש הקרוב לקשר, אופיר לוזון, חשף בראיון לערוץ הספורט כי השחקן מעורר עניין אצל מספר קבוצות ביבשת, ובראשן אלופת אנגליה - מנצ'סטר סיטי.

"יש דיבורים לא רשמיים עם מספר מועדונים", אמר לוזון. "אבי (הבעלים) מעורב בכל השיחות והן מתנהלות דרך סוכנים זרים. נוצר קשר עם מנצ'סטר סיטי ו-וולפסבורג. הטיפול בליאל זהה לטיפול במנור סולומון. נציגים של קבוצות מגרמניה הגיעו למשחקים של מכבי פ"ת כדי לצפות בו. הקורונה מעכבת את העניין, אבל סיטי בדקה אפשרות רכישה והשאלה כדי שיצבור דקות".

"המטרה שלנו היא למכור אותו לאירופה", הבהיר לוזון. "אף קבוצה ישראלית לא יכולה לשלם עליו את תג המחיר שעומד על לפחות 4 מיליון יורו. מכבי חיפה והפועל ב"ש בדקו לגביו, אבל זו לא המטרה, לא של מכבי פ"ת ולא של ליאל".

כזכור, זו לא פעם ראשונה ששמה של מנצ'סטר סיטי נקשר עם מכבי פ"ת, שכן התכולים התעניינו בעבר בסולומון, אך הקשר חתם לבסוף בשחטאר דונייצק עבור 6 מיליון יורו.

כמו כן, עבדה בן ה-18 הבקיע שבעה שערים העונה בתוספת לארבעה בישולים והוביל את פ"ת לראשות הטבלה בליגה הלאומית. "ליאל עבדה בהחלט יילך בדרך של מנור", אמר אבי לוזון בעבר לערוץ הספורט. "הוא יותר גולר ממנו, אבל פחות דריבליסט".