הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גרנט: לפעמים ניקולה אנלקה לא חושב מספיק

אקס צ'לסי על תנועת היד הפרובוקטיבית של החלוץ: אני נגד כל מעשה גזענות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.01.14 - 16:22
גרנט ואנלקה, הישראלי התבקש להגיב על חניכיו לשעבר (GETTYIMAGES)
גרנט ואנלקה, הישראלי התבקש להגיב על חניכיו לשעבר (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

אברם גרנט אמנם סיים את תפקידו הקצר בצ'לסי כבר ב-2008, אבל העובדה שאימן באחד המועדונים הגדולים באנגליה הפכה אותו לכזה שמקבל אפשרות להתייחס לנושאים החמים. היום (חמישי), הישראלי התבקש להגיב על החגיגה הפרובוקטיבית בשבת שעברה של ניקולה אנלקה, אותו הביא בעבר לכחולים מלונדון.

"אני נגד כל מעשה של גזענות", פתח גרנט את דבריו, והוסיף: "אני לא יודע אם אנלקה חשב על הדברים לפני כן, לפעמים הוא לא חושב יותר מדי על מה שהוא עושה. אני לא יודע כל כך מה להגיד על זה מעבר לכך".

אחרי ההתייחסות הקצרה לתנועת היד של החלוץ הצרפתי, גרנט שיתף את מחשבותיו בנוגע להתנהלות הכללית של השחקן. "אנלקה הוא אחד השחקנים המוכשרים שראיתי אי פעם. יש לו הכל, אבל חסר לו דבר אחד שחשוב שיהיה לכל ספורטאי וזה התשוקה לנצח", סיפר המאמן הישראלי.

"הוא אף פעם לא היה שחקן בעייתי ותמיד היה מתאמן כמו שצריך, אבל אף פעם לא היה נותן יותר ממה שצריך", סיכם גרנט את דבריו על החלוץ הוותיק של ווסט ברומיץ'.

גרנט, כידוע, לא מאמן כיום בשום קבוצה, כאשר הפעם האחרונה שעשה זאת היתה בפרטיזן בלגרד אותה עזב במאי 2012. את צ'לסי, כאמור, הדריך בעונת 2007/8, אז הוביל אותה עד לגמר ליגת האלופות שם היא הפסידה בפנדלים למנצ'סטר יונייטד.