חיזוק בינואר: סטארידג' החלים מוקדם מהצפוי

בשורות טובות לליברפול: החלוץ ישוב לסגל ביום א'. וגם: זניט רוצה לחטוף את סלאח

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.01.14 - 19:23
חדשות טובות לסוארס. סטארדיג' (GETTYIMAGES)
חדשות טובות לסוארס. סטארדיג' (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

חלון ההעברות נפתח לפני מספר ימים באירופה, ואם לשפוט על פי כותרות כלי התקשורת ביבשת, ליברפול אמורה להיות אחת מהקבוצות הכי פעילות בתחום ההעברות החודש. היום (שלישי) הסקאוסרים גם קיבלו בשורות על קבלת החיזוק הראשון של ינואר, אלא שלא מדובר ברכש.

דניאל סטארדיג', שפתח את העונה בסערה ונפצע בסוף נובמבר, עשוי לחזור לסגל כבר ביום ראשון ולהיכלל בין השחקנים שיתלבשו מול סטוק. החלוץ, שהספיק לכבוש 9 שערים העונה לפני שנפצע בקרסול, היה אמור להיות מושבת כחודשיים, אלא שהוא החלים מוקדם מהצפוי והקדים גם את ההערכות הכי אופטימיות של הצוות הרפואי.

מדובר בחדשות פנטסטיות עבור ליברפול, שכן אחרי שבשבוע שעבר סטיבן ג'רארד שב מהיעדרות, כעת ההתקפה מקבלת עוד כובש מחונן שיוכל להוריד את הלחץ מלואיס סוארס ולעזור להתקפה, המפחידה גם כך. בשל צמד הפסדים בשני משחקי עונה, מול מנצ'סטר סיטי וצ'לסי, רבים כבר מיהרו להספיד את השאיפות של ברנדן רוג'רס לסיים באחד מ-4 המקומות הראשונים, אבל כעת כשהפצועים שבים לפעילות והמחליפים יחזרו למקומם הטבעי על הספסל, התמונה אמורה להשתנות.

במקביל, באנפילד ממשיכים במאמצים לבצע רכש משמעותי, כשהשם החם ביותר על פי כל כלי תקשורת הוא מוחמד סאלח מבאזל. סוכנו של המצרי אף אישר את העובדה כי השיחות בעיצומן, אבל היום דווח בלונדון שזניט סנט פטרסבורג תנסה לתקוע מקל בגלגלים של ליברפול ושהיא מוכנה להציע לבאזל סכום כפול מההצעה הכי גבוהה. נצטרך לחכות ולראות.