מוריניו: לי חסר חלוץ, לפלקאו אין ממש קבוצה

'המיוחד' עקץ את מונאקו: ''שחקן כמוהו לא אמור לשחק מול 3,000 צופים''

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.02.14 - 18:11
פלקאו. מונאקו זה מועדון?
פלקאו. מונאקו זה מועדון?
תחילת כתבה

ז'וזה מוריניו לא ידוע בלשונו העדינה והיום (שני) קיבלנו עדות נוספת לכך, כשהמנג'ר של צ'לסי רמז לפלקאו לעבור ללונדון. רמז? טוב לא ממש, הוא פשוט החליט לטנף את קבוצתו הנוכחית של הקולומביאני - מונאקו.

בראיון ש"המיוחד" העניק לרשת צרפתית, הוא התייחס לרצונו לצרף את החלוץ. "לי חסר חלוץ, ואין לי את פלקאו", אמר מוריניו, "ולפלקאו אין באמת קבוצה. חלוץ גדול לא יכול לשחק מול 3,000 אוהדים בלבד". בקיצור, הוא שלח עקיצה רצינית לעבר המועדון הצרפתי.

  • מתים על כדורגל עולמי? היכנסו לעולם המיוחד שלנו
  • מה שעוד יותר מוזר בכל הסיפור הזה, היא העובדה שפלקאו בכלל גמר את העונה ועוד לא בטוח שהוא ישחק במונדיאל 2014. הרופא של החלוץ אמר כי הסיכויים שיגיע לברזיל עומדים על 50 אחוזים אבל הבשורה הטובה לפחות היא שאמש הוא נגע לראשונה בכדור. גם קלאודיו ראניירי, המאמן של מונאקו, טען כי יש סיכוי סביר שהוא יוכל להיכלל בסגל לטורניר בקיץ.

    מוריניו לא הסתפק רק בדיבורים על פלקאו אלא התייחס גם לזלאטן איברהימוביץ'. "זלאטן לצ'לסי? זה בלתי אפשרי", אמר המאמן, "אני יודע שהוא מרוצה בפאריס כי אנחנו חברים ומדברים הרבה. פ.ס.ז' עם כל הכסף שברשותה לא תיפתח את הדלת עבורו, זה פשוט בלתי אפשרי".

    ומה לגבי אדן הזאר? "הוא הילד שלנו", אמר מוריניו, "אנחנו רוצים שהוא יישאר 10 שנים במועדון, אנחנו רוצים לבנות את המועדון מסביבו. הוא משחק כדוררגל כפי שאחנו רוצים שהקבוצה שלנו תיראה".