פארדיו יפוטר? ניוקאסל הפסידה 1:0 לסטוק סיטי

האם אוהדי המגאפייז יקבלו את מבוקשם בזכות שער של פיטר קראוץ'? הטונס מתחת לקו האדום עם שלוש נקודות בלבד בשישה משחקים

מערכת אתר ערוץ הספורט  29.09.14 - 23:48
אוהדי ניוקאסל יודעים מה הם רוצים (getty)
אוהדי ניוקאסל יודעים מה הם רוצים (getty)
תחילת כתבה

האוהדים בניוקאסל הגיעו הערב (שני) לאיצטדיון בריטניה של סטוק עם מזלגות. מטאפורים, כמובן. הם חיכו להזדמנות שוב להצדיק את הדרישה שלהם לראות את המאמן אלן פארדיו עוזב את המועדון. ובכן, הם קיבלו אותה. המגפאייס הפסידו 1:0 ואחרי שישה מחזורים הם מתחת לקו האדום, ללא ניצחון ועם שלוש נקודות בלבד.

למרות משחק החוץ, האוהדים בשחור ולבן הגיעו בהמוניהם, חמושים בכרזות שדורשות את ראשו של פארדיו. עם המצב שנוצר בניוקאסל, יש תחושה שזה בלתי אפשרי עבור המועדון להצליח. וזה לא שחסרים שם כשרונות. פשוט משהו בחיבור חורק.

פיטר קראוץ' עשוי להיות האיש שחרץ את גורלו של מי שמאמן את הטונס משנת 2010. זה לקח לו רבע שעה בלבד מהפתיחה לעשות זאת: ויקטור מוזס הגביה כדור והחלוץ היה שם כדי לנגוח פנימה. ניוקאסל לא הצליחה להגיב וממשיכה בפתיחת העונה האיומה שלה. מה לגבי המנג'ר? האוהדים כמובן קיבלו עוד שמן למדורה שהציתו, אבל לא בטוח שמחר יכבו להם אותה.

להזכירכם, בשנת 2012 חתם פארדיו על חוזה ל-10 שנים בניוקאסל עם פיצוי של לא פחות מ-10 מיליון ליש"ט במקרה שיפוטר. הבעלים מייק אשלי, שגם לו יש יחסים לא טובים עם האוהדים, בינתיים לא עשה סימנים שהוא רוצה לפרק את השידוך. יהיה מעניין לראות אם גם הפעם הוא ירשה לעצמו להתעלם מהקול מהיציע.