"לא אוהב לראות צחוקים אחרי תוצאות רעות"

גוארדיולה לפני אברטון. ניצחון יעלה את סיטי למקום הראשון

מערכת אתר ערוץ הספורט  05.02.19 - 17:40
סיטי יכולה להפעיל עוד לחץ על ליברפול (Clive Mason, Getty)
סיטי יכולה להפעיל עוד לחץ על ליברפול (Clive Mason, Getty)
תחילת כתבה

מנצ'סטר סיטי שוב מרגישה על הגל. אחרי שהפער בין האלופה לליברפול כבר עמד על חמש נקודות רק לפני שני מחזורים, ניצחון של הסיטיזנס מחר (רביעי) מול אברטון יעלה אותם למקום הראשון, לפחות באופן זמני. אחרי ההספדים המוקדמים, מירוץ האליפות באנגליה פתוח לרווחה, כשגם טוטנהאם עוד לא אמרה את המילה האחרונה.

"גודיסון פארק הוא תמיד מגרש שקשה לנו בו", סיפר פפ גוארדיולה, "הגישה שלנו זהה תמיד, לבוא רגועים ולנסות לשחק טוב ולנצח. יש לנו סיכוי לעלות לפסגה ואנחנו לא רוצים להחמיץ אותו. אני רוצה לראות את השחקנים שלי לא מרוצים כשהם לא מנצחים. אני לא אוהב שהם צוחקים אחרי משחקים מאכזבים. בכל מקרה אנחנו ממוקדים באברטון".

המארחת צריכה להיזבר מהפתיחה של סיטי שכבש בדקה הראשונה בשני המחזורים האחרונים, כשסרחיו אגוארו הוא המוציא לפועל בשני המקרים. בכלל הארגנטינאי לוהט לאחרונה ושלושער נוסף יציב אותו בשורה אחת עם אלן שירר שכבש אחד עשר שלושערים בפרמייר ליג.

"זה לא הזמן למצוא תירוצים, אלא פתרונות", סיפר מנג'ר אברטון, מרקו סילבה. הפורטוגלי נמצא בלחץ אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים והדחה מהגביע על ידי מילוול. אידריסה גיי כשיר למשחק, אבל יירי מינה, לייטון ביינס ופיל ג'אגיילקה ייעדרו.

 

הדפס