הקיץ כבר כאן: רשימת הקניות של ליברפול

זייש, איסקו ופפה. המייטירדס במרדף אחר רכש ראשון בקיץ

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.06.19 - 17:14
תחילת כתבה

בוידאו: ניצחון ליברפול על טוטנהאם בגמר ליגת האלופות

כחודש מאז הסתיים אחד ממירוצי האליפות הדרמטיים שנראו באנגליה ואוהדי ליברפול עדיין מחכים לרכש ראשון. בינתיים, עד שאבק הכוכבים של הזכייה בליגת האלופות יתפזר, המייטירדס ניזנים בעיקר משמועות ובאתר 'ליברפול אקו' החליטו לסכם את רשימת הקניות המסתמנת.

בראש הרשימה עומד שוב איסקו, ששמו כבר נקשר על ליברפול בעבר. ע"פ דיווח של ה'אס' ריאל מדריד כבר הציבה תג מחיר לשחקן, שמיעט לקבל הזדמנויות תחת שלטונו של סנטיאגו סולארי - 71.2 מיליון יורו. מה שמעלה את סיכוייה של ליברפול לזכות בשרותיו של איסקו, זאת דווקא המהפכה שערך זינאדין זידאן בקיץ הנוכחי, שכן הוא כבר ביזבז כ-300 מיליון יורו והבלאנקוס מחפשים למזער עלויות.

מיד אחריו ברשימה, חאקים זייש. הכוכב העולה של אייאקס סיים עונה נהדרת, הן מבחינה אישית והן מבחינה קבוצתית, בה כבש 21 שערים ובישל 24 ב-49 הופעות באדום לבן. בהתאם לעניין שמעורר הכוכב המרוקני, שנמצא עם נבחרתו באליפות אפריקה כעת, אייאקס העלתה את תג המחיר שלו ל-30 מיליון יורו. אלא שליברפול לא לבד, מלבדה גם ארסנל, רומא ועוד מספר קבוצות גרמניות וספרדיות מעוניינות בשרותיו.

במקביל, החלו המאמצים להשארת דיאן לוברן במועדון, לאחר ששמו נקשר עם מילאן ונאפולי. ע"פ דיווחים באיטליה הבלם כבר נמצא בשיחות עם מילאן והוא להוט להגיע לסן סירו ואף קרוב להסכם עם הקבוצה, אלא שמחיר גבוה של מעל 25 מיליון יורו עלול להקשות על המהלך. שם נוסף שנמצא על שולחנו של יורגן קלופ הוא ניקולה פפה, החלוץ הנהדר של ליל, שרשם 22 שערים לצד 11 בישולים בליגה הצרפתית.