הממלכה סוערת: הנשים של רוני ו-ורדי בקרב

קולין רוני האשימה את רבקה וארדי במכירת סיפורים ל-"סאן"

עידן ויניצקי, ארה"ב
עידן ויניצקי, ארה"ב  09.10.19 - 19:00
תחילת כתבה

אנגליה סוערת ביממה האחרונה וממש לא בגלל הכדורגל, אלא בשל דברים שקרו מחוץ למגרש: העימות המתוקשר בין נשותיהם של שני כוכבי כדורגל, וויין רוני וג'יימי ורדי.

הכל החל כאשר אשתו של רוני, קולין, פרסמה הודעה ברשתות החברתיות: "במשך כמה שנים, מישהו שסמכתי עליו ואפשרתי לו לעקוב אחרי חשבון האינסטגרם הפרטי שלי, מעביר לעיתון הסאן כל הזמן ידיעות על הסיפורים והפוסטים הפרטיים האלה", כתבה.

"כל כך הרבה מידע ניתן להם עליי, על חבריי ומשפחתי והכל בלי רשותי או ידיעתי. אחרי זמן רב בו ניסיתי להבין מי זה יכול להיות, בגלל הרבה סיבות, היה לי חשד. כדי לנסות ולהוכיח זאת, המצאתי רעיון. חסמתי את הגישה לכולם לסיפורי האינסטגרם שלי, מלבד לחשבון אחד. בחמשת החודשים האחרונים, פרסמתי שם שורה של סיפורים מפוברקים כדי לראות אם הם הגיעו לסאן. ומה אתם יודעים, הם הגיעו! הסיפור על בחירת מין התינוק החדש במקסיקו, הסיפור על החזרה לטלוויזיה והסיפור האחרון, על ההצפה במרתף הבית החדש".

"היה קשה לשמור הכל לעצמי ולא להגיב, במיוחד כשהסיפורים הודלפו, אבל חיכיתי. עכשיו אני יודעת בוודאות מאיזה חשבון/אדם זה הגיע. שמרתי את כל צילומי המסך עם הסיפורים המקוריים שמראים שרק לאדם אחד הייתה גישה אליהם. זה... החשבון של רבקה ורדי".

רבקה היא אשתו של כוכב לסטר והיא נזקקה לזמן קצר בלבד כדי לתקוף בחזרה, עם תגובה בחשבון האינסטגרם שלה: "כמו שאמרתי לך הרגע בטלפון, הלוואי שהיית מתקשרת אליי אם זה מה שחשבת. אף פעם לא דיברתי עלייך עם אף אחד, למרות שהרבה עיתונאים ביקשו ממני לאורך השנים. הם יוכלו להעיד על כך. אם חשבת שזה מה שקורה, יכולת להגיד לי ויכולתי לשנות סיסמה כדי לראות אם זה נפסק. לאורך השנים, להרבה אנשים הייתה גישה לאינסטגרם שלי ורק השבוע מצאתי את עצמי עוקבת אחרי אנשים שלא הכרתי בכלל".

"אני לא מנסה להצחיק פה, אבל אני לא צריכה את הכסף, אז מה אני יכולה להרוויח ממכירת הסיפורים עלייך? אהבתי אותך מאוד קולין ואני כל כך מאוכזבת שבחרת לעשות את הדברים כך, במיוחד כשאני בהיריון מתקדם. אני נגעלת מכך שאני בכלל צריכה להכחיש את זה. היית צריכה להתקשר אליי בפעם הראשונה שזה קרה".

סביר להניח שהמילה האחרונה בקרב הזה טרם נאמרה וכעת כולם ממתינים בציפייה לראות האם גם ווין וג'יימי יתערבו.