קלופ: "אנחנו לא כאן כדי לשבור שיאים"

מנג'ר ליברפול לאחר משחק 30 ללא הפסד: "העיקר התוצאות"

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.11.19 - 19:50
קלופ, חושב רק על ניצחונות (getty)
קלופ, חושב רק על ניצחונות (getty)

תגיות: ליברפול

תחילת כתבה

עוד מחזור עבר וליברפול בשלה. הקבוצה של יורגן קלופ הכניעה היום (שבת) 1:2 את קריסטל פאלאס במשחק שבו התקשתה מאוד ורק שער מאוחר של רוברטו פירמינו (85) העניק לה את הניצחון היקר והגדיל את רצף אי ההפסדים שלה ל-30 בפרמיירליג (שיא מועדון). סאדיו מאנה (49) כבש ראשון, לפני שער שוויון זמני של ווילפריד זאהה (82) בסלהרסט פארק.

מאמן ליברפול, יורגן קלופ, היה מוכן לתרחיש מהסוג הזה: "אני לא מופתע מאיך שהמשחק התפתח. אני יודע שזה מקום קשה לנצח בו. האווירה היתה טובה, והם אף פעם לא מוותרים. נתנו לפאלאס יותר מדי הזדמנויות כי לא היינו קומפקטים מספיק. תיקלנו במקומות לא נכונים, הענקנו להם יותר קרנות ומצבים נייחים. עזרנו להם".

הגרמני המשיך: "ידענו במחצית שאנחנו צריכים להשתפר. זה היה אתגר גדול כי כולם חזרו מהנבחרות בפגרה. לא היינו מבריקים היום, אבל היינו מוכנים להלחם עבור התוצאה. השגנו 37 נקודות מ-13 מחזורים וזה יוצא מהכלל. אי אפשר להשיג את זה בלי ניצחונות מבריקים, היו לנו כמה כאלה".

על הרצף המרשים: "לא ידעתי על השיא שלנו. אני לא גם לא חושב שאני צריך לחשוב על זה. אנחנו ממש רוצים לנצח את ברייטון בשבוע הבא, ואנחנו לא כאן כדי לשבור שיאים או לשלוח מסרים. אנחנו כאן בשביל התוצאות ואם נשבור על הדרך שיאים, אז זה דבר יפה".