מתנת חג: יורגן קלופ חתם על חוזה עד 2024 בליברפול

אין שבתון: מנג'ר האדומים החליט לקשור את עתידו באנפילד בשנתיים נוספות (היה חתום עד 2022) ויקווה להשלים את המשימה ולזכות באליפות ראשונה מאז 90: "הצהרת כוונות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.12.19 - 13:35
תחילת כתבה

הוא החזיר את ליברפול לטופ האירופי וכעת יורגן קלופ הבטיח שהוא ימשיך לעשות זאת גם בארבע וחצי השנים הקרובות. המנג'ר הגרמני הודיע היום (שישי) על הארכת חוזהו במייטי רדס עד ליוני 2024 ובכך יסגור שמונה וחצי שנים במועדון.

חוזהו הקודם של קלופ היה אמור להסתיים בקיץ 2022. למרות הדיווחים כי המנג'ר הגרמני לא מתכנן להאריך את חוזהו ולקחת שנת שבתון, הוא החליט להישאר בשורות המייטי רדס למשך שנתיים נוספות לפחות ולהמשיך במסע המדהים שהם עוברים מאז קיבל את המושכות.

קלופ הגיע לליברפול באוקטובר 2015, לאחר פיטוריו של ברנדן רוג'רס וההשפעה שלו עליה הייתה כמעט מידית. בעונתו הראשונה על הקווים הגרמני הוביל את המייטי רדס לגמר הליגה האירופית ובנה במהרה את היסודות שגם הובילו אותה לגמר ליגת האלופות ב-2018 והזכיה בו ב-2019. כעת, האדומים נמצאים בעיצומה של ריצה לאליפות ראשונה אחרי 30 שנים ואין ספק שהארכת חוזהו של האיש שהפך אותם לעוצמתיים, נותנת יופי של זריקת מוטיבציה.

"עבורי, מדובר בהצהרת כוונות, כזאת שנבנתה בעזרת הידע שלי בנוגע למה שהשגנו בתור מועדון ומה שעדיין נותר לנו להשיג", הכריז קלופ. "כשאני רואה את ההתפתחות של המועדון ושיתוף הפעולה, אני מרגיש שהתרומה שלי יכולה להיות גדולה אפילו יותר".

"אנשים רואים את מה שקורה על המגרש בתור מדד להתקדמות שלנו. אמנם זו הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, אבל אני רואה גם את המחויבות של ההנהלה בנוגע לכל תחום שאפשר לחשוב עליו", המשיך קלופ. "כבר כשהגעתי לפה בסתיו 2015 הרגשתי שאנחנו מושלמים אחד לשני. כעת אני מבין שאפילו לא הערכתי זאת מספיק ויודע שיש לי אמונה מוחלטת בכך ששיתוף הפעולה הזה ישמר מבחינת שני הצדדים עד 2024. אם לא, לא הייתי מאריך חוזה".

לפי המשתמע מדברי קלופ, נראה שהוא אכן ישאר עד לסיום 2024 ללא קשר לתוצאות מה שאומר שהוא ידריך את ליברפול יותר שנים מאשר בילה בבורוסיה דורטמונד. אגב, גם סטיבן ג'רארד האריך בדיוק היום את חוזהו בריינג'רס בדיוק לאותו המועד. סימן לבאות?