סי סניור: המספרים של פירמינו בליברפול

החלוץ להט מול וולבס, קלופ מודאג מהפציעה של מאנה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.01.20 - 07:25
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

על אף שהפעם היה לה בכלל לא פשוט, ליברפול ממשיכה לרוץ בפסגת הפרמייר ליג. המייטירדס השיגו 1:2 על וולבס עם שער ניצחון בדקות הסיום (בפעם המי יודע כמה) ורשמו ניצחון 14 ברציפות ומשחקם 40 ללא הפסד. אליפות כבר באפריל?

מי שבעיקר גרף את המחמאות היה כובש שער הניצחון, רוברטו פירמינו. החלוץ הברזילאי, שהבקיע בדקה ה-86, כבש את שערו השישי בשמונת המשחקים האחרונים של ליברפול בכל המסגרות, אותה כמות שכבש ב-32 ההופעות הקודמות שלו במועדון לפני. נתון מעניין נוסף לגבי החלוץ הוא שאת 11 שעריו האחרונים הוא כבש מחוץ לאנפילד.

למרות התוצאה המעודדת, אירוע קצת יותר מדאיג עבור המייטי רדס הוא הפציעה של סדיו מאנה במחצית הראשונה של ההתמודדות. בסיום המשחק התראיין יורגן קלופ והתייחס לפציעה של החלוץ הסנגלי, שהוחלף בדקה ה-31 של המשחק: "מדאיג מאוד לאבד את מאנה כבר במחצית הראשונה. אבל אני מקווה שהפציעה שלו לא חמורה מדי, וזו רק התכווצות שרירים. נהיה חכמים יותר מחר".על ההתמודדות המאתגרת נגד הזאבים אמר קלופ: "השחקנים אנושיים. היו דברים שהיינו צריכים לשפר תוך כדי המשחק, ואני שמח שהצלחנו לעשות זאת. היכולות האישיות שלהם החזירו אותנו לעניינים, למרות ששיחקנו נגד יריבה חזקה". ובכל זאת, הניצחון הערב הפך את ליברפול לקבוצה החמישית בהסטוריה של הפרמיירליג (בכל תצורתיה) שלא מפסידה ב-40 משחקים ומעלה.