"גרנט לא הגיע לאימונים ולא דיבר איתנו"

אקס ווסטהאם במונולוג חריף נגד הישראלי: "אנטי חברתי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.03.20 - 09:45
תחילת כתבה

לז'וליין פובר היתה קריירה מעניינת. המגן הצרפתי עבר בתחנות רבות, מאנגליה וטורקיה ועד פינלנד ואינדונזיה, כולל בריאל מדריד הגדולה לפרק זמן קצר יחסי. אבל יש גורם אחד שמפעיל אותו רגשית בצורה בלתי רגילה: אחד, אברהם גרנט. פובר התראיין ל"אטלנטיק" האמריקני, שם פצח במונולוג חריף נגד המאמן הישראלי, שאימן את ווסטהאם כשפובר שיחק שם.

"הוא היה כל כך אנטי חברתי", פתח הצרפתי בדבריו. "הוא אף פעם לא דיבר איתנו, אפילו לא התייצב באימונים כי הוא תמיד היה במשרד. המוטיבציה שלו היתה נוראית, ולא למדתי ממנו כלום. משחק אחרי משחק ראינו את אותן הבעיות, ומעט מאוד התקדמות או גרף של שיפור".

זו לא הפעם הראשונה שמושמעות טענות כאלו נגד אברם גרנט ויכולתו לנהל שחקנים. כשאימן בצ'לסי, שחקנים (שאז לא הזדהו בשמם) הגדירו את שיטות האימון שלו ככאלו ש"מפגרות ב-25 שנה", וכי אין לגרנט את היכולת לאמן ברמה הזאת. ואם בצ'לסי הוא הצליח לחפות על כך בעזרת הישג די מרשים בעונה הבודדת שלו בקבוצה, בווסטהאם - כזכור - זה הלך הרבה פחות, כשהוא הוביל את המועדון לירידת ליגה בתום עונת 2010/11.

ופובר? הוא עדיין משחק, במדיה של פריוס סאן רפאל מהליגות הנמוכות בצרפת. גם הקריירה של המגן לא המריאה יותר מדי: מה שנחשבה לנקודת השיא, בריאל מדריד, הסתיימה עם שתי הופעות בלבד, כישלון אחד ארוך וחזרה מהירה לבירמינגהאם. שם, פגש את אברם, והשאר? היסטריה.