רונאלדו מי? גיגס בחר את 11 הטובים ביותר ביונייטד

הוולשי האגדי ציין את השמות הכי גדולים שאיתם שיתף פעולה במדים האדומים - והתעלם מהכוכב הפורטוגלי, איתו זכה בכל תואר אפשרי. ההרכב המלא ומי שנותרו בחוץ - הכל כאן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.04.20 - 08:55
תחילת כתבה

לא פחות מ-24 עונות שיחק ריאן גיגס במדי הקבוצה הבוגרת של מנצ'סטר יונייטד, ובמהלכן זכה לשתף פעולה עם רבים וטובים, כמו גם כמובן באין-ספור תארים. כעת הוא התבקש לציין את 11 הטובים ביותר שאיתם שיחק - והשאיר כמה שמות ענקיים בחוץ, כולל את מי שנחשב בין השחקנים הטובים בתולדות המשחק.

כריסטיאנו רונאלדו, שאיתו זכה גיגס בכל תואר אפשרי, כולל גביע ליגת האלופות, לא נכלל ברשימה של הוולשי האגדי. גם כוכב העבר הצרפתי אריק קאנטונה לא צוין על ידי גיגס ואותו דבר נכון גם לנמניה וידיץ', מי שהיה אחד הבלמים הטובים בעולם בזמנו.

אז מי בכל זאת צויינו על ידי האגדה האדומה? פטר שמייכל נבחר לעמוד בין הקורות, שלא במפתיע, ואת שאר החוליה האחורית השלימו גארי נוויל, ריו פרדיננד, מיקאל סילבסטרה ודניס ארווין. בקישור בחר גיגס את רוי קין, ניקי באט ופול סקולס. ההתקפה כללה את דייויד בקהאם, וויין רוני ואולה-גונאר סולשיאר.

גיגס, כאמור, שיחק למעלה משני עשורים ברציפות במנצ'סטר יונייטד. בין הישגיו: 13 אליפויות, 4 זכיות בגביע האנגלי, שתי זכיות בגביע ליגת האלופות וזכייה אחת בגביע העולם למועדונים.