"היה מבריק". בצ'לסי זוכרים לטובה את גרנט

הישראלי דורג 7 ע"י האוהדים בין המאמנים בתקופת אברמוביץ'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.04.20 - 09:38
תחילת כתבה

למרות שהקריירה שלו באנגליה הגיעה לסיומה לפני תשע שנים, חלק מהאוהדים באנגליה עדיין זוכרים לטובה את אברהם גרנט, ובמיוחד אלה של צ'לסי. פודקאסט האוהדים של המועדון, "At The Bridge Pod" דירג את כל הקדנציות של המאמנים של המועדון תחת רומן אברמוביץ' (13 בסך הכל, ללא פרנק למפארד) והציב את הישראלי במקום השביעי.

"קודם כל, יש לו אחוז ניצחונות טוב", נימק העיתונאי ואוהד הקבוצה, וויל פורד, "הוא כנראה לא עשה יותר מדי בכל הנוגע לניהול הקבוצה, אבל לבוא אחרי התקופה של מוריניו, שעזב והשאיר אחריו עננה של כעס, כמו שהוא תמיד עושה.... גרנט לא היה מוכר. רוב אוהדי צ'לסי שאלו את עצמם: מי זה? לבוא ולהוביל אותנו לגמר ליגת האלופות ומרחק נגיעה מזכייה. הוא היה מבריק כל עוד הוא היה שם".

"עשה גם עבודה טובה בליגה וגם החתים את איבאנוביץ'", המשיך וציין פורד, "אז זה נראה כמו משהו לא חשוב, אבל כשאתה חושב מה הוא עשה עבור המועדון, מבינים כמה חשוב הוא היה. הוא צריך שיהיה ליד השם שלו את התואר 'זוכה ליגת האלופות'".

במקומות הראשונים, אגב, דירג פורד את שתי הקנציות של ז'וזה מוריניו, כאשר הראשונה, שביססה את הדומיננטיות של המועדון, מעל השניה כמובן. במקום השלישי ניצב קרלו אנצ'לוטי, שהוביל את המועדון לדאבל מרשים, תוך שהוא שובר שיאים עם יותר מ-100 שערים (103 בסך הכל).