סרחיו אגוארו: מפחדים, אבל רוצים לשחק עם קהל מול ריאל

חלוץ סיטי בראיון על הקורונה, גומלין שמינית גמר ליגת האלופות, אתלטיקו מדריד ועתידו של ליאו מסי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.04.20 - 07:30
תחילת כתבה

בזמן שכמו כולנו, גם סרחיו אגוארו ממתין להתפתחויות בנוגע להחלטות סביב הפרמיירליג וליגת האלופות, חלוץ מנצ'סטר סיטי התראיין הלילה (בין רביעי לחמישי) בטלוויזיה הספרדית וסיפר על החיים בצל הקורונה, על גומלין שמינית גמר ליגת האלופות וגם את התחזית שלו לגבי עתידו של ליאו מסי.

"רוב השחקנים מפחדים, בעיקר כי יש להם משפחות", סיפר קון. "גם אני מפחד, אבל אני פה עם בת הזוג ואני לא בא במגע עם אף אחד. כל העניין הזה מוזר, כי בסוף, אומרים שיש נשאים שאין להם תסמינים והם מדבקים. לפני 15 יום קיבלנו מידע שנחזור וב-4 במאי ועכשיו יש ישיבה חדשה. אם ליגת האלופות תחזור באוגוסט זה יהיה קשה. כשהכל יחזור אני מאמין שנהיה מתוחים, ומספיק שמישהו ירגיש לא טוב כדי שנתחיל לדאוג. הלוואי שיימצא חיסון בקרוב כדי שכל זה ייגמר".

אופ"א מתכננת שליגת האלופות תחזור בקיץ הקרוב, ואגוארו התייחס לגומלין של סיטי בשמינית גמר ליגת האלופות נגד ריאל מדריד, שאליו היא תגיע עם יתרון 1:2 מהמשחק בסנטיאגו ברנבאו: "בכדורגל אין ספק שהקהל עוזר ובטוח שנרצה לשחק עם קהל בגומלין כי זה יפה ותורם לאווירה. השגנו תוצאה טובה, אבל ברור שזה לא קל כי זו ריאל מדריד וכלום לא גמור בכדורגל. בסופו של דבר נצטרך להיות ממוקדים כמו בברנבאו ואם דברים יילכו כמו שצריך, נשיג דבר חשוב".

אגוארו, שהגיע לסיטי מאתלטיקו מדריד, התייחס גם לכך שהיה קרוב בעבר לחצות את הגביש לריאל: "באתלטיקו היו לי הצעות מהרבה ממועדונים, אבל בסוף אם מועדון באמת רוצה אותך, הוא הולך על זה. כשסיטי רצתה אותי היא פנתה אליי ורוברטו מנצ'יני התקשר. היו לי כל מיני עניינים עם אתלטיקו שלא אספר עליהם, אבל היו לי ציפיות שונות מאלה של המועדון ושאפתי ליותר. כעסתי וכשעיתונאי תפס אותי בנמל התעופה בארגנטינה, אמרתי את זה".

אגוארו שנחשב לחברו הטוב של ליאו מסי נשאל גם על עתידו של קפטן ברצלונה: "ליאו סמל ואגדה בברצלונה, אבל בכדורגל קורים אלפי דברים. לצד ליאו התחלפו 20,000 שחקנים, אבל הוא נשאר. הוא לא עבר גם אם הציעו לו יותר כסף כי הוא אוהב את המועדון, מזדהה איתו נוח לו והוא ומאושר שם. למרות שקורים שם המון דברים, אני חושב שהוא יישאר. אלא אם יקרה אסון נוראי, אבל לא נראה לי שזה המצב".