מנצ'סטר יונייטד: "בייל ורונאלדו היו סגורים ב-99%"

פטריס אברה חשף: השניים היו קרובים לחתום ב-2013

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.05.20 - 12:21
תחילת כתבה

פטריס אברה ממשיך לספק סיפורים מעניינים. המגן הצרפתי של מנצ'סטר יונייטד, סיפר הפעם כי סר אלכס פרגוסון היה בטוח "ב-99 אחוזים", לדבריו, כי הוא יצליח להביא בחזרה את כריסטיאנו רונאלדו לאולד טראפורד, כמו גם את גארת' בייל ב-2013 (לפני שעבר בסופו של דבר מטוטנהאם לריאל מדריד). אברה סיפר את הדברים לפודקאסט הרשמי של יונייטד, ובו גלל גם את הדרך בה ידע שפרגוסון עומד לפרוש.

"שבועיים לפני שידעתי את זה סופית", הוא סיפר, "התחילו שמועות שפרגוסון אולי יעזוב בשנה הבאה. הוא אמר לי: 'פטריס, אני לעולם לא אפרוש. אני אהיה כאן עוד עשר שנים', ואז הסביר: אני בטוח ב-99 אחוז שיהיה לנו את רונאלדו ובייל. אני צריך את שני השחקנים האלה, כדי לזכות שוב בליגת האלופות. וכשדיברתי עם רונאלדו, הוא גם אמר לי שזה הולך לקרות".

"אחרי שבועיים הגענו לקרינגטון (מתקן האימונים של יונייטד), ראיתי את כל המצלמות וחשבתי: וואו, משהו נורא קרה. אולי מישהו הסתבך, אולי אנחנו בצרות. ואז הודיעו לנו שפרגוסון רוצה לדבר. והוא אמר לנו: 'כמה אנשים סיפרו שאני עומד לפרוש לפני שאמרתי את זה. בגלל זה היו מצלמות בכניסה. אבל אני הולך לפרוש, פשוט כי אשתי זקוקה לי". פרגוסון אכן פרש בסיום אותה עונה מיונייטד, אחרי 27 שנה בתפקיד. עזיבה שממנה יונייטד, עד היום, לא ממש התאוששה.