יושבים טוב: 10 הספורטאים העשירים באנגליה

בייל השאיר לאחרים אבק, סטרלינג וקיין בפנים ומי השם שהפתיע את כולם?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.05.20 - 07:55
תחילת כתבה

אין מה לעשות, חלק בלתי נפרד מהספורט זה כסף. בימי הקורונה, סוגיית המזומנים עולה לעיתים תכופות וכיום אנו מבינים יותר מתמיד את החשיבות של תזרים יציב לקיום ספורט מקצועני.

דווקא בימים אלו באנגליה החליטו לערוך רשימה של אלו שדווקא פחות סובלים מהמצב - עשרת הספורטאים הכי עשירים מתחת לגיל 30, בממלכה הבריטית. חשוב לציין שהרשימה כוללת ספורטאים בריטים וכאלו שאינם מהממלכה, אך משחקים בקבוצות באנגליה.

ברשימה נוכל לראות רוב מוחלט של ענף הכדורגל. למעשה תשעה מתוכם הם כאלו. במקום הראשון, מעל כולם ניצב גארת' בייל שמוערך כיום בסכום של כ-114 מיליון לירות שטרלינג. מיד אחריו, המתאגרף אנתוני ג'ושוע, ששוויו מוערך ב-107 מיליון ליש''ט.

מכאן, עד העשירי כולם כדורגלנים. במקום השלישי ברשימת הספורטאים העשירים באנגליה, עם סכום של כ-50 מיליון ליש''ט, הוא אמנם לא אנגלי, אך משחק במדיה של מנצ'סטר יונייטד, פול פוגבה. במקום הרביעי והחמישי בשווי מוערך של 34 מיליון ליש''ט כל אחד, נמצאים שני הנציגים של מנצ'סטר: קווין דה בריינה ודויד דה חאה.

אגב, הספורטאי העשיר ביותר באי הבריטי, אך שעובר את גיל 30, הוא נהג הפורמולה 1, לואיס המילטון. שוויו מוערך בלא פחות מ-224 מיליון לירות שטרלינג.

שאר הרשימה:
מקום 6: ראחים סטרלינג 28 מיליון ליש''ט
מקום 7: אנגולו קאנטה - 25 מיליון ליש''ט
מקום 8: הארי קיין - 24 מיליון ליש"ט
מקום 9 (המפתיע): דניאל סטרידג' - 22 מיליון ליש''ט
מקום 10: ג'ורדן הנדרסון - 21 מיליון ליש"ט