מנסה לקדם עניינים: קלופ שוחח עם ורנר

מנג'ר ליברפול ניהל שיחת וידאו ראשונה עם חלוץ לייפציג

מערכת אתר ערוץ הספורט  25.05.20 - 15:10
תחילת כתבה

זה לא חדש שליברפול נחשבת למועמדת מספר 1 להחתים את טימו ורנר, החלוץ שמוכיח מחזור אחרי מחזור בליגה הגרמנית (גם אחרי יותר מחודשיים של פגרת קורונה) עד כמה הוא מוכשר. המשבר הכלל עולמי עם התפשטות הנגיף מנע מהעניינים להתקדם, כאשר המנג'ר של המייטי רדס, יורגן קלופ, רצה להיפגש עם השחקן, דבר שלא התאפשר לו נוכח ביטולי הטיסות. היום (שני) הוא מצא דרך אחרת לקדם את הנושא.

המנג'ר, על פי דיווח ב"בילד", יצר קשר עם החלוץ וניהל איתו שיחת וידאו בפעם הראשונה. ורנר כבש אתמול שלושער ב-0:5 של לייפציג על מיינץ, והוא כבר עומד על 24 שערים בבונדסליגה העונה (שני רק לרוברט לבנדובסקי שעם 27). הוא גם כבש ארבעה שערים בליגת האלופות ונחשב לאחד הבולטים בהעפלת הקבוצה לרבע הגמר.

לוורנר יש חוזה בלייפציג, אך הוא בעצמו שוקל את האפשרות לעבור למרסיסייד. בגרמניה מאמינים כי הסיכויים שהוא אכן יעבור הם די גבוהים. "זה קצת תלוי מה ליברפול רוצה שיקרה", נאמר באחד מכלי התקשורת. "וורנר בסופו של דבר זמין עבורה בגלל סעיף היציאה, והוא גם מעוניין שזה יקרה".

יש גם אחרים שטוענים כי קלופ ככל הנראה מהסס בנוגע למהלך, שכן משבר הקורונה הוביל ללא מעט השלכות כלכליות כלפי מועדונים רבים ביבשת, ואין לדעת כיצד הצדדים יפעלו. קיימת הערכה שעקב האפשרות שחלון ההעברות יידחה, הודעה רשמית לגבי ורנר עשויה גם כן להיות מאוחרת הרבה יותר מהרגיל לתקופות כאלה, אולי עד כדי אזור חודש אוגוסט או ספטמבר.