ההנפה וה"נקמה": לקראת ליברפול מול צ'לסי

החשש מהתקהלות בעיר גובר: "המושב הקרוב ביותר הוא מהסלון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.07.20 - 10:50
תחילת כתבה

30 שנים אוהדי ליברפול חיכו לרגע הזה, אבל בגלל נגיף הקורונה הם יאלצו לצפות בו מהבית. מחר (רביעי), גביע הפרמייר ליג ייכנס בשערי אנפילד והמייטירדס יניפו אותו אל על בטקס המסורתי, רגע לפני שיארחו את צ'לסי.

הסצינה הזאת הייתה אמורה להיות מלווה בכ-55 אלף אוהדים שימלאו את אנפילד עד אפס מקום, אבל השחקנים יסתפקו באישור מיוחד שיאפשר להם להכניס את בני משפחותיהם לאצטדיון. בסך הכל, יורשו להיכנס 300 אנשים כדי לקחת חלק בטקס ובחגיגות להם המתינו שלושה עשורים.

בליברפול חוששים שהחגיגה המאופקת לא תספיק לקהל והוא יתכנס ברחוב ובקרוב לאנפילד. "במקרה הזה, המושב הקרוב ביותר הוא מהסלון. אין שום טעם להגיע לאצטדיון כי אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו התכנסות במספרים גדולים", נמסר ממשטרת העיר. "הדבר האחרון שכולנו רוצים זה גידול במקרי הקורונה. כל חיים שאנחנו מאבדים בגלל הנגיף הם טרגדיה".

ויש גם כדורגל ויריבה שעדיין יש לה מטרה: הבטחת הכרטיס לליגת האלופות. צ'לסי נמצאת במקום השלישי, נקודה אחת בלבד מעל מנצ'סטר יונייטד ולסטר והפסד עלול להיות גורלי מבחינתה. לכן, ליברפול תוכל "לנקום" על אותו הפסד 2:0 ב-2014 שקטע לה את חלום האליפות, בדיוק באותו מגרש, מול אותה יריבה, שלושה מחזורים לסיום העונה.