הנדרסון: "הם בטח מזיזים את הקו כדי שזה יהיה נבדל"

סערה באנגליה אחרי פסילת השער. קשר ליברפול התלוצץ, האוהדים ברשתות החברתיות טוענים לקיפוח. קלופ: "אני תומך גדול ב-VAR, אבל מצפים מהם לקבל החלטות נכונות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.10.20 - 17:16
(צילום מסך)
(צילום מסך)
תחילת כתבה

אלה החוקים, לטוב ולרע. ליברפול כבר הייתה בטוחה שהיא השיגה ניצחון דרמטי בדרבי מול אברטון, אבל בסופו של דבר המשחק היום (שבת) במסגרת המחזור החמישי של הפרמייר ליג הסתיים ב-2:2. שער בתוספת הזמן של ג'ורדן הנדרסון נפסל בטענה לנבדל קטנטן מאד אחרי בדיקה של מערכת ה-VAR, ואוהדים רבים ברשתות החברתיות יצרו דיונים סוערים על כך.

"אני לא ראיתי ששרקו דבר דומה כשפיקפורד ו-וירג'יל ואן דייק נתקלו אחד בשני", אמר יורגן קלופ בסיום על השער שנפסל. "אני באמת לא יודע איפה שמים את הקו כשמחליטים על נבדל. אני לא ראיתי, אבל מישהו החליט שזה נבדל. אני תומך גדול של ה-VAR אבל מצפים מהם לקבל את ההחלטות הנכונות. כולם אומרים לי מסביב שזה לא נבדל, זה לא משפר את מצב הרוח שלי".

המנג'ר גם הוסיף כמה דברים חיוביים שהוא ראה היום: "מבחינת ההופעה של השחקנים, אני מאד מרוצה. זה משחק החוץ הטוב ביותר שלנו פה מאז שאני התחלתי לאמן את הקבוצה. ספגנו שני שערים במצבים נייחים אחרי ששינינו מערך, אבל היינו דומיננטיים נגד יריבה מאד חזקה שנמצאת בתנופה. היינו צריכים לנצח את המשחק הזה, החבר'ה שיחקו מצוין נגד יריבה עם איכות וביטחון. ראיתי הופעה טובה מאד של השחקנים, וכמובן שהייתי יותר שמח אם זה היה נגמר בניצחון. בעיקר רציתי לראות את הקבוצה שהיינו מקודם, קבוצה שיודעת להגיב".

ג'ורדן הנדרסון התלוצץ אחרי האירוע ואמר: "הם בטח מזיזים את הקווים לפעמים כדי לגרום לזה להיראות כמו נבדל, לא?".

תומכים רבים של המייטי רדס היו יותר נוקבים מהקשר ומהמנג'ר. חלק מהם אף השתמשו בצילומי מסך מהמשחק של הרגע בו הטכנולוגיה של ה-VAR מציגה את הקווים של הנבדל ואת האיברים בגוף של סדיו מאנה שנמצאים מאחורי קו ההגנה. אוהד אחד שאל: "הוא היה כובש עם המרפק?". אפילו אדווין ואן דר סאר ביקר: "זה ממש לא מרגיש כמו כדורגל כשההחלטות מתקבלות על ידי מחשבים. זה צריך להיות שם כדי לתקן טעות קשה, אבל לא זה".

הציוצים הבולטים לפניכם: