הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"קללת גארת' בייל": בספרד צחקו על אקס ריאל מדריד

התרנגולים על המוקד ברשתות החברתיות. מוריניו: "ההחלטה לא לפתוח איתו הייתה טובה. זו החלטה שמראה לו שאין לו כיסא מיוחד שממתין לו והוא יכול לשבת בו מתי שהוא רוצה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.10.20 - 06:35

לא כך ציפה גארת' בייל לערוך את הקאמבק בטוטנהאם. הוולשי, שעזב לריאל מדריד בקיץ 2013 נכנס ב-0:3 לתרנגולים בדרבי מול ווסטהאם וירד מכר הדשא ב-3:3 אחרי שער שוויון דרמטי של מנואל לאנסיני.

לקראת הסיום בייל הגיע למצב נהדר מול פביאנסקי והיה חייב לכבשו, אך החמיץ מקרוב. ברשתות "חגגו" על חשבון הוולשי וחוסר המזל שלו בפרימיירה המחודשת. כמו כן, ב"אס" הספרדי לעגו לוולשי עם הכותרת: "קללת בייל".

- מוריניו מחוץ לסנטיאגו ברנבאו מחר, דורש החזר כספי על בייל.

- התגובה של זינדין זידאן.

- ב-0:3 בדקה ה-78, אוהד טוטנהאם כתב את הדבר הבא וצחק: "אנחנו מכניסים את בייל והם את לאנסיני". שחקן הפטישים דקלין רייס דאג להגיב אחרי השער הדרמטי של המחליף, שקבע 3:3.

 


- בייל הוריד את שתי הנקודות הלא נכונות.

מוריניו התייחס להופעה של בייל בסיום: "אני לא חושב שזה ישפיע לרעה על הקבוצה. ההחלטה לא לפתוח איתו הייתה טובה. זו החלטה שמראה לו שאין לו כיסא מיוחד שממתין לו והוא יכול לשבת בו מתי שהוא רוצה. כל אחד פה צריך להילחם על מקומו. חבל שהוא לא הבקיע בדקה ה-92 אחרי הסלאלום. זה היה יפה והיה הורד את המשחק, אבל זה הכדורגל".