הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גארת' בייל: "מרגיש הקלה וגם אושר גדול"

מוריניו עקץ את ריאל, החברים מהספרס ברכו והתקשורת חגגה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.11.20 - 01:16
(GETTY)
(GETTY)

שבע שנים ו-166 ימים חלפו מאז שגארת' בייל כבש במדי טוטנהאם והערב (ראשון) הוולשי החזיר עטרה ליושנה עם שער הניצחון ב-1:2 של הספרס מול ברייטון. מה לא נאמר על בייל ועל חוסר מחויבתו במדי ריאל מדריד אך כשהקיצוני לובש את המדים הלבנים של טוטנהאם הניצוץ שב לעיניו וניתן היה לראות זאת בצורה הטובה ביותר בראיון שאחרי ההתמודדות.

"הרגשתי תחושת הקלה וגם תחושה של אושר גדול", הודה בייל בעיניים מלאות ברק, "זה מספק במיוחד ברמה הקבוצתית בגלל שהשגנו שלוש נקודות והשער שלי הכריע את המשחק. הלוואי שהאוהדים היו איתנו באצטדיון כדי לחגוג את הרגע הזה, הם מאוד חסרים".

הוולשי גם דיבר על הקשר שלו עם סרחיו רגילון, שסידר לו את השער המכריע. "הוא בדרך כלל הוא מבשל לי עם הרגל השמאלית. אמרתי לו כבר שזו הייתה הרמה גרועה ואני הצלתי אותו", התבדח בייל, "עכשיו ברצינות, סרחיו נתן לי כדור מעולה ועשיתי את המיטב כדי להגיע אליו בצורה הטובה ביותר".

הקיצוני גם התייחס לכך שהוא עדיין לא פתח במשחק ליגה עבור קבוצתו הישנה-חדשה: "אני מרגיש בכושר טוב יותר מבעבר. אני צריך להתאזר בסבלנות ולחכות להזדמנות שלי, לא שיחקתי ברצף תקופה ארוכה ואני אמשיך לעבוד קשה בשביל שהרגע הזה יגיע".

לא רק חתן הניצחון היה מאושר, גם מאמן הקבוצה, ז'וזה מוריניו היה מרוצה לאחר שהספרס עלו למקום השני בטבלה: "אני מאוד מרוצה מגארת' וכמובן ובמיוחד בשבילו, בגלל שזה מגיע לו". הפורטוגלי לא שכח גם לעקוץ את התקשורת הספרדית, שעשתה לבייל חיים קשים בשנים האחרונות: "כשיהיה לי חמש דקות אני אבקר באתרים של ריאל מדריד כדי לראות מה הם אומרים עכשיו על גארת'".

בתוך כך, גם התקשורת האנגלית חגגה את הערב המיוחד של בייל בפרמיירליג: "בייל חזר" - כך נכתב בכותרת של המירור, "השער של בייל שלח את הספרס למקום השני בטבלה" - הדיילי מייל ו-BBC היו יותר אינפורמטיבים ובסקיי ספורטס נכתב - ""בייל הסופר-סאב העניק ניצחון לטוטנהאם".

גם חבריו של הוולשי לא שכחו לברך אותו ברשתות החברתיות וקפטן הקבוצה, הארי קיין כתב: "ניצחון מצוין, נלחמנו כמו גדולים בכל חלקי המגרש. ברכות לבייל על השער המכריע". רגילון, ששיחק עם בייל בשנים האחרונות במדריד סיפק תמונה נוסטלגית בה השניים הצטלמו יחד כשהספרדי היה צעיר לצד תמונת ההצגה שלהם בטוטנהאם וכתב: "איך זה התחיל ואיך זה נמשך".