הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"גרנט מאמין שיתרום יותר כמאמן מאשר מנהל"

"סקיי" מדווחים: אם ישוב לצ'לסי, הישראלי יחתום לטווח קצר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.01.21 - 18:27

האם אברהם גרנט בדרך חזרה לכדורגל האנגלי? ובכן, על פי התקשורת בממלכה, זה לא כל כך מופרך. הערב (שלישי), גם "סקיי ספורטס" המוכר והיוקרתי הצטרף לדיווחים לפיהם המאמן הישראלי נמצא על הכוונת של רומן אברמוביץ' וצ'לסי.

הבלוז, כידוע, ניצחו רק פעם אחת בששת משחקיהם האחרונים וירדו למקום התשיעי בטבלה - דווקא אחרי פתיחת עונה טובה ובצל הקנייה המאסיבית בקיץ. כתוצאה מכך, מספרים ב"סקיי", אברמוביץ' מאמין שגרנט יכול לסייע בצוות האימון של למפארד - אך עקב העובדה שהישראלי עצמו מאמין שיכולותיו טמונות בהיותו מאמן, ולא מנהל מקצועי, ייתכן כי חזרתו תהיה לטווח קצר.

במהלך סוף השבוע האחרון ניסה גרנט לעזור ללמפארד, כשהעניק לו כמה עצות ברשתות החברתיות. "הייתי אומר לפרנק ולשאר האנשים במועדון להיות סבלניים", אמר הישראלי. "אסור לו להתלהב יותר מדי כשהדברים ילכו טוב. כשהדברים ילכו פחות טוב אסור יהיה לו לאבד את הראש. צריך לחשוב בצורה ברורה ולמצוא את הפתרונות".

בשנים האחרונות גרנט הספיק לנדוד בעולם, ולעבוד בשלל יעדים אקזוטיים ומאז ינואר 2018 הוא משמש בתור יועץ טכני של נורת' איסט יונייטד מהליגה ההודית. לפני כן הוא אימן את נבחרת גאנה במשך שנתיים וחצי. כמו כן, הישראלי עמד על הקווים של פרטיזן בלגרד במשך חמישה חודשים.