הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אני מודאג": מעמד למפארד ממשיך להתערער

דיווח: בצ'לסי מחפשים מאמן מנוסה, טוכל ואלגרי על הכוונת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.01.21 - 08:35
למפארד. ביקר את השחקנים (Getty)
למפארד. ביקר את השחקנים (Getty)

עם ארבע נקודות בלבד מה-15 האחרונות בפרמייר-ליג, אחרי ההפסד 2:0 ללסטר בקינג פאוור, נראה שמעמדו של פרנק למפארד בצ'לסי רק הולך ומתערער. אחרי 19 משחקים, הבלוז מדורגים במקום השמיני בליגה עם 29 נקודות, מרחק חמש מליברפול הרביעית.

"הפסדנו לקבוצה טובה יותר", הודה למפארד אחרי ההפסד. "הם נראו כמו קבוצה בכושר, ואנחנו כמו ההפך מזה. השער הראשון שספגנו היה ממצב נייח מאכזב, והשני בגלל הגנה עלובה. היו רגעים שפשוט נרדמנו, ויותר מדי שחקנים לא עשו דברים בסיסיים כמו לרוץ ולכסות שטחים".

קשר העבר של הבלוז המשיך בביקורת על שחקניו: "זה לא איפה שאנחנו רוצים להיות ואני מודאג. מהכושר שבו היינו, עברנו מהר מאוד לכושר שבו אנחנו עכשיו ואנחנו צריכים להיות טובים יותר מזה. זה שיעור גדול לכמה שחקנים, שחלקם לא משחקים כמו שהם צריכים".

למפארד אומנם צפוי להמשיך לעמוד על הקווים גם במשחק הגביע האנגלי ביום ראשון נגד לוטון, אך לפי "אתלטיק", בצ'לסי כבר מתחילים לעבוד מאחורי הקלעים ומחפשים לו מחליף מנוסה יותר. אחד המועמדיפ הבכירים ביותר, לפחות על פי סוכנויות ההימורים, הוא תומאס טוכל שפוטר לאחרונה מפאריס סן ז'רמן. גם מאמן נבחרת אוקראינה, ששיחק בעבר בבלוז, אנדריי שבצ'נקו, מועמד בכיר לספסל.

גם שמו של מסימיליאנו אלגרי, קושר כמועמד לתפקיד. אקס מילאן ויובנטוס מעוניין מאוד לאמן בפרמייר-ליג, ואף למד אנגלית בשנתיים האחרונות כדי להתכונן למשימה, כאשר היא תגיע. יוליאן נאגלסמן, ראלף רנגניק, וברנדן רוג'רס הוזכרו גם הם.

לפי אתר ההימורים Betfair, אלה המועמדים הבכירים לרשת את למפארד אם וכאשר יפוטר:
אנדריי שבצ'נקו - 9/5
תומאס טוכל - 7/2
מסימיליאנו אלגרי - 7/2
יוליאן נגלסמן - 15/2
ברנדן רוג'רס - 2/15
ראלף ראנגניק - 10/1
דידייה דשאן - 12/1
ראלף האזנהוטל - 12/1
קלוד מקאללה - 1/16
רפא בניטס - 1/20
נונו אספיריטו סנטו - 1/25
זינדין זידאן - 1/25
דין סמית' - 33/1