הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מוריניו קיבל את מה שמגיע לו: כלום"

האש כוונה למנג'ר טוטנהאם אחרי ההפסד לצ'לסי: "חסר רעיונות". ריו פרידננד: "אין אופי, אישיות או מנהיג בקבוצה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.02.21 - 09:26
ספג הרבה ביקורת. מוריניו (getty)
ספג הרבה ביקורת. מוריניו (getty)

טוטנהאם סומנה בפתיחת העונה כמי שיכולה לקורא תיגר על הטופ 4, ואפילו בילתה כמה ימים במקום הראשון בפרמיירליג. אבל זה ממש לא המצב בתקופה האחרונה. התרנגולים הפסידו אתמול (חמישי) 1:0 לצ'לסי וספגו את הפסד הליגה השלישי ברציפות שלהם העונה.

גם ההיעדרות של הארי קיין לא צריכה לשמש תרוץ לכך שטוטנהאם הידרדרה למקום השמיני מרחק 7 נקודות מהמקום הרביעי המוביל לליגת האלופות בסיום העונה. הספרס ניפקו עוד משחק דל וכמעט ללא אירועים ליד השער של אדוארד מנדי מצ'לסי. אחד העיתונים באנגליה כתב:  "המשחק של התרנגולים היה אפור ושלילי שאפשר לצ'לסי לקחת את היוזמה. מוריניו קיבל את מה שמגיע לו: כלום".

ב-BBC ביקרו את היכולת של טוטנהאם במשחקים האחרונים. "אוהדי טוטנהאם אולי יקבלו את התוצאות הרעות, כי הם כבר סבלו מספיק מהם במהלך השנים - אבל מה שהם לא צריכים לקבל זה את תכנית המשחק של מוריניו שנעדרת כל דמיון או כוונה התקפית כפי שראינו מהם יותר מדי".

ריו פרדיננד, בלם העבר ופרשן BT SPORTS בהווה, נדהם מהיכולת החדשה: "אם קיין לא משחק, האישיות של הקבוצה לא קיימת. אין לה ביטחון, לא אופי, לא מנהיג. אין מישהו שיוביל את הקבוצה. ראינו אותם נגד ברייטון בשבוע שעבר וברייטון נראתה כמו קבוצת ליגת האלופות. טוטנהאם אומנם לא רחוקה מהמקום הרביעי אבל ההופעה שלהם צריכה להדאיג".

מוריניו ספג ביקורת בתקשורת לאחר שהתייחס בזלזול לשאלת אחד הכתבים אחרי המשחק. הפורטוגלי התבקש לענות על השאלה: מדוע גארת' בייל לא קיבל דקות משחק? מוריניו ענה: "שאלה טובה, אתה לא ראוי לקבל תשובה".