הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הלם, פשוט מביך": סון הסעיר את סולשיאר

כוכב הספרס 'התחזה'. מוריניו עקץ את הנורבגי והטיף על מוסר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.04.21 - 10:40
(GETTY)
(GETTY)

הפרמייר ליג סיפקה אמש (ראשון) משחק צמרת נהדר, בו מנצ'סטר יונייטד ניצחה 1:3 את טוטנהאם, אך עם כל הכבוד ליכולת הנהדרת של השדים האדומים הקרב האמוציונלי בין אולה גונאר סולשיאר לז'וזה מוריניו בסיום הוא זה שגנב את הפוקוס.

הרגע שהסעיר את השניים הגיע בדקה ה-35, כאשר סקוט מקטומיניי פגע ביונג מין סון ואחרי התערבות ה-VAR השער של אדינסון קבאני נפסל. למרות שיונייטד הצליחה לבצע מהפך, ולאחר שהדרום קוריאני כבש ראשון, פרד, קבאני ומייסון גרינווד עשו את ההבדל, המנג'ר הנורבגי לא שכח את האירוע המעורר מחלוקת של סון.

"לצערי, השופטים החליטו שלא משחקים כדורגל", אמר סולשיאר בסיום. "אני בשוק שנשרקה עבירה על זה, ובמיוחד מזה שלקח לו שלוש דקות לקום. אני תמיד אומר שאם זה היה הבן שלי, והוא היה נשאר ככה על הקרקע וזקוק לעשרה אנשים שיעזרו לו לקום שלוש דקות לאחר מכן - הוא לא היה מקבל אוכל כמה ימים, כי זה פשוט מביך". מוריניו כהרגלו לא נותר חייב וה'המיוחד' ענה לו: "אני מאוד מופתע לגבי מה שסולשיאר אמר על סוני. אל תשאלו אותי לגבי זה".

"אני רק רוצה לומר, לסוני יש מזל גדול שאביו הוא אדם טוב יותר מאולה", מוריניו תקף והוסיף. "כי אני חושב שאבא - גם אני אבא - צריך תמיד להאכיל את הילדים שלו, וזה לא משנה מה הם עושים. אם אתה צריך לגנוב כדי להאכיל את ילדיך, אתה גונב. אני מאוד מאוד מאוכזב, וכמו שאנחנו אומרים בפורטוגל לחם זה לחם וגבינה זו גבינה. אמרתי כבר לאולה מה אני חושב על הערותיו."

גם שניים מהפרשנים הבכירים של 'סקיי', רוי קין ומיקה ריצ'ארדס התייחסו לאותו אירוע שהסעיר את הממלכה. "אין ספק שהיחסים בינהם לא הכי חמים, וזה נהדר", אמר קין. "הם מתחרים ברמות הכי גבוהות וזה בסדר גמור. ריצ'ארדס הוסיף על כך: "הלחץ משפיע על כולם. זה עסק והעונה מתקרבת לסיום, טוטנהאם לא מצליחה כמו שבמועדון רוצים וזה פשוט התגובה לכך".