רשמי: מנכ"ל יונייטד יסיים את תפקידו

וודוורד יעזוב בצל סערת הסופר ליג. וגם: ההכחשה של יובנטוס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.04.21 - 22:21
תחילת כתבה

סערת הסופרליג גבתה קורבן ראשון. אד וודוורד, האיש הכי חזק במנצ'סטר יונייטד, יסיים את תפקידו כמנכ"ל המועדון בסיום שנת 2021. הידיעה על הזעזוע בצמרת מועדון הפאר עלתה דקות ספורות אחרי הדיווחים על כך שיונייטד החליטה לפרוש מהסופרליג, ומאוחר יותר הגיעה הודעה רשמית מצד המועדון עצמו.

אד וודוורד בן ה-49 היה בעצם יד-ימינם של בעלי מנצ'סטר יונייטד, משפחת גלייזר מארצות הברית, ולמעשה היה האחראי לניהול השוטף של המועדון.

מנצ'סטר יונייטד ספגה ביקורת ארסית בעקבות החלטתה ללכת על מיזם הסופרליג, כולל מכמה מהאגדות הגדולות ביותר בהיסטוריה של המועדון, בהם סר אלכס פרגוסון. גם גארי נוויל, שמשמש פרשן בכיר באנגליה, תקף בחריפות את האקסית. יתרה מזאת, שחקנים בסגל הקבוצה הנוכחי, בהם מרכוס ראשפורד, ברונו פרננדש ולוק שואו, יצאו נגד המהלך של השדים.

וודוורד, אם כן, קיבל על עצמו את האחריות המלאה למהלך השנוי מאוד במחלוקת - והודיע כי ישתחרר מתפקידו כמנכ"ל מנצ'סטר יונייטד. מותר להניח כי זה לא יהיה הריקושט היחיד שינחת על מועדון הפאר האנגלי בעקבות סערת הסופרליג, כאשר גם ביתר המועדונים הקשורים למהלך צפויות עוד הודעות דרמטיות.

דקות לא רבות אחרי ההודעה הדרמטית בעניינו של וודוורד, ברשת החברתית החלו לצוף דיווחים על סערה אחרת - הפעם ביובנטוס. הספקולציות היו על כך שאנדראה אניילי, האיש החזק ביותר אצל אלופת איטליה ואחד מהוגי רעיון הסופרליג, החליט להתפטר מתפקידו בעקבות קריסת המיזם והסערה מסביב.

עם זאת, זמן קצר אחר כך יצאה הכחשה גורפת מצד יובנטוס כי אניילי בחר לשים את המפתחות. כך או אחרת, נראה כי גם במקרה הזה, המילה האחרונה עדיין לא נאמרה.