הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ריאל עובדת: פוצ'טינו וקונטה על הכוונת

הארגנטינאי לא מרוצה בפ.ס.ז'. כבר החלו שיחות עם האיטלקי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.05.21 - 15:40

הרבה מאוד מאמנים בכירים יעזבו את הקבוצות שלהן בימים הקרובים, ואולי עוד אחד בדרך? ריאל מדריד פנתה למאוריסיו פוצ'טינו כדי לבדוק האם הוא מעוניין יהיה להחליף את זינאדין זידאן, שנפרד מריאל מדריד היום (חמישי) אחרי קדנציה שניה בבלאנקוס.

ב-RMC הצרפתי נכתב כי במקביל ריאל מדריד פתחה בשיחות עם נציגיו של אנטוניו קונטה, שנחשב למועמד מוביל נוסף לרשת את זידאן. האיטלקי עזב אתמול באופן סופי את אינטר אחרי שנתיים וזכיה באליפות ראשונה מאז 2010. עוד מועמד שהוזכר הוא ראול גונסאלס, שחקן העבר האגדי של הבלאנקוס שמאמן את קבוצת המילואים.

עוד קודם לכן, נכתב באתלטיק כי טוטנהאם יצרה קשר עם פוצ'טינו בנוגע לחזרה לטוטנהאם. לפי הדיווחים, המאמן של פ.ס.ז' לא הצליח להתאקלם במועדון מבירת צרפת ונמצא בחילוקי דעות עם ההנהלה על נושאים שונים. בצרפת טוענים כי פאריס לא מתכוונת לתת למאמן ללכת. צריך לזכור כי לפוצ'טינו יש חוזה בפ.ס.ז' עד הקיץ הבא.

באתלטיק נטען כי דניאל לוי, הבעלים של הספרס, מנסה לתקן את היחסים עם האוהדים בעקבות מיזם הסופר ליג ולבנות קבוצה שתגיע לטופ 4 באנגליה. אם המהלך לא ייצא לפועל, הרי שהתרנגולים יפנו לאריק טן האח, מאמנה של אייאקס, שלא מזמן האריך חוזה במועדון.

פוצ'טינו, שהחליף את תומאס טוכל, הגיע לפ.ס.ז' בינואר והספיק לזכות בגביע הצרפתי, אך לאבד את האליפות לליל והודח בשלב חצי גמר ליגת האלופות. הארגנטינאי אימן את טוטנהאם בין 2014 ל-2019 והוביל אותה לגמר ליגת האלופות ב-2019.