הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: סוכמה העברתו של סאנצ'ו ליונייטד

דורטמונד תקבל 85 מיליון יורו. המספרים ופרטי החוזה בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.07.21 - 16:41
(GETTY)
(GETTY)

העסקה הגדולה של הקיץ הושלמה. ג'יידון סאנצ'ו, הקיצוני האנגלי שכיכב בבורוסיה דורטמונד בארבע השנים האחרונות, יצטרף למנצ'סטר יונייטד, כך הודיע היום (חמישי) המועדון. בנוסף, האנס יואקים ואצקה, מנכ"ל הקבוצה הגרמנית, אישר את המעבר כבר בשעות הבוקר, אחרי שדווח על כך גם אתמול ב'בילד'.

המועדונים סיכמו ביניהם כי הקיצוני המוכשר יעבור לאולד טראפורד תמורת 85 מיליון יורו, כאשר הסכום יכול לעלות ל-90 מיליון יורו עם בונוסים. יונייטד תשלם את מלוא המחיר של סאנצ'ו ב-5 תשלומים שנתיים - כאורך החוזה של השחקן במועדון.

כאמור, בנוסף ל-5 השנים שסאנצ'ו יחתום עליהן, לצדדים תהיה אופציה להאריך את ההסכם בשנה נוספת. השכר של הקיצוני יעמוד על 290 אלף יורו בשבוע, בנוסף לבונוסים על שערים, בישולים ותארים.

הקיצוני, ששיחק דווקא במנצ'סטר סיטי בתחילת דרכו (2015-17), לא מצא את מקומו בסגל הבוגר של היריבה העירונית ונרכש על ידי דורטמונד תמורת 8 מיליון יורו בלבד רק לפני ארבע שנים. מאותו הרגע, הקריירה של סאנצ'ו החלה בנסיקה כבירה; בארבע העונות שלו בגרמניה כבש 50 שערים ובישל 64 ב-137 הופעות, ולא בכדי הפך לאחת הסחורות החמות בכדורגל העולמי.

אגב, סאנצ'ו יהפוך לשחקן הרכש הראשון הקיץ של אולה גונאר סולשיאר, שלמעשה חלם על צירופו כבר קרוב לשנתיים. סאנצ'ו צפוי לתפוס את המקום באגף הימני של התקפת יונייטד, לאחר שהמנג'ר נותר בלי יותר מדי אפשרויות בעמדה זו. מייסון גרינווד, שיכול לשחק גם בתור חלוץ מרכזי, יתמודד איתו על המקום בהרכב.