הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"טוטנהאם הסכימה לשחרר את קיין לסיטי"

דיווח: הצדדים הגיעו להסכם, הסכום - 187 מיליון יורו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.07.21 - 01:28

העסקה הגדולה של הקיץ בדרך? ה"סאן" הבריטי טוען: החלוץ המוביל של הכדורגל האנגלי בשנים האחרונות נמצא בדרכו לאלופת אנגליה. על פי הדיווח, מנצ'סטר סיטי וטוטנהאם הגיעו להסכם על העברתו של הארי קיין לאיתיחד, תמורת סכום של לא פחות מ-187 מיליון יורו (160 מיליון ליש"ט, אם לדבר בבריטית). היו"ר, דניאל לוי, גילה את הדברים לקיין ולחבריו השחקנים בשיחה איתם שנערכה ביום שישי שעבר.

"הארי מאושר", צוטט גורם המקורב לעסקה בנושא, "הוא מעולם לא רצה לעזוב בטונים צורמים. הערך שלו מעולם לא היה גבוה יותר". אגב, על פי הדיווח הארי ידע על הבשורה, כאשר שימש כשושבין בחתונה של אחיו. החוזה עוד לא נחתם, אבל קיין צפוי להרוויח שכר של 400 אלף ליש"ט בשבוע, ומשך העסקה - ארבע או חמש שנים - צפוי להיקבע בסופו של המשא ומתן.

כזכור, קיין הביע לא פעם פומבית את רצונו להמשיך הלאה, ולזכות בתארים ובליגת האלופות - מה שלא הצליח לעשות עד היום בטוטנהאם. קיין מגיע כשערכו בשיאו, בגיל 27 ואחרי יורו 2020, שם כבש ארבעה שערים וסחב את נבחרת אנגליה עד הגמר. שלושה מחבריו להרכב של גארת' סאות'גייט, קייל ווקר, ג'ון סטונס וראחים סטרלינג, מחכים לו. אלה אמנם רק דיווחים, ועדיין אין הודעה רשמית בנושא, אבל נראה שהעסקה הגרנדיוזית שתזעזע את הפרמייר ליג - קרובה מתמיד.