הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קיין טוען: "טוטנהאם הבטיחה לשחרר אותי"

דיווח באנגליה: החלוץ כועס, אבל מבטיח: "אתן 100% לספרס"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.08.21 - 06:32
משקעים לא פשוטים בין טוטנהאם לבין הכוכב הגדול ביותר שלה: הבוקר (רביעי) מפרסם ה"דיילי מייל" הבריטי כי הארי קיין כועס על הנהלת הספרס, ואף טוען כי הובטח לו בעונה שעברה כי אם טוטנהאם לא תצליח לזכות בתארים ו/או לסיים בין ארבע הראשונות בפרמייר ליג, הוא ישוחרר בקיץ.

מנצ'סטר סיטי, כידוע, הביעה בו עניין - ואף הציעה עליו סכום עתק, ע"פ המדווח, של קרוב ל-125 מיליון ליש"ט. דניאל לוי והנהלת טוטנהאם עדיין מתעקשים על 150, ונכון לעכשיו זו הסיבה שקיין לא עבר לשורות אלופת אנגליה. עם זאת, מקורביו של קיין טוענים כי הוא ימשיך "לתת הכל למען טוטנהאם", על אף הרגשות הקשים, במטרה לא לאכזב את האוהדים. "הוא הבטיח לתת 100 אחוז, במידה שיידרש לכך", נטען בכתבה.

כזכור, קיין בעבר הביע את רצונו (גם פומבית) לסיים את הקריירה עם תארים - אם לא בטוטנהאם, אז במקום אחר - וטען כי דניאל לוי, יו"ר הקבוצה, הסכים לכך בעצמו. למרות זאת, טוטנהאם עדיין מערימה קשיים ולא מוכנה למכור את החלוץ בשלב הזה - גם לא תמורת ההצעה הנדיבה מאוד מכיוונם של הסיטיזנס.

בינתיים, על המגרש, קיין אינו צפוי לצאת עם טוטנהאם לקראת המשחק בפלייאוף מוקדמות הקונפרנס ליג נגד פאסוס דה פריירה מפורטוגל. המאמן, נונו אספיריטו סנטוס, מבקש להמשיך ולהכשיר את קיין לקראת המשחק הלא פשוט של הספרס נגד וולבס ביום ראשון הקרוב בפרמייר ליג. כעת, נותר לראות האם מערכת היחסים בין הצדדים תשפיע על היכולת של אחד השחקנים הטובים בליגה האנגלית.