הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יפה לו באדום? "יונייטד סימנה את הולאנד"

אחרי רונאלדו, סולשיאר בעקבות הנורבגי. פפ יאבד גם אותו?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.09.21 - 08:00

(צפו בארלינג הולאנד כובש נגד נבחרת הולנד בנגן שלמעלה)

הקרב הבא במנצ'סטר? אחרי שכבש ב-1:1 של נורבגיה נגד הולנד אמש (רביעי), ברחבי היבשת מדווחים: "ארלינג הולאנד הוא המטרה הראשית של יונייטד בקיץ הבא". כזכור, החלוץ הנורבגי שכבש אמש במדי נורבגיה נגד הולנד נמצא בראש הרשימות של סיטי ופפ גווארדיולה לעונה הבאה.

חלוצה של בורוסיה דורטמונד, שכבש אמש ב-1:1 של נבחרתו מול וירג'יל ואן דייק ונבחרת הולנד, הפך בשנתיים האחרונות לסנסציית על במונחים היסטוריים. ב-64 הופעות במדים הצהובים, רשם הולאנד לא פחות מ-63 שערים ו-18 בישולים. לפני כן, רשם לזכותו 29 שערים ו-7 בישולים ב-27 הופעות במדי רד בול זלצבורג.

מנצ'סטר יונייטד, שהצטרפה למירוץ אחריו, בטוחה כי העובדה שכריסטיאנו רונאלדו חתם בשורותיה תשחק לטובתה. לפי הדיווחים, לשדים האדומים יש את היכולת הכלכלית לשאת בהעברתו של הנורבגי, כשעלויות העסקה צפויות לנוע סביב 75 מיליון יורו (סעיף השחרור של החלוץ בקיץ הקרוב) בנוסף לשכרו, כשכרגע סוכנו מינו ראיולה דורש לא פחות מ-50 מיליון יורו לעונה.

אגב, מי שהבינה שככל הנראה לא תוכל להנחית את החלוץ בשורותיה היא באיירן מינכן, לה "מסורת" של העברת כוכבי בורוסיה דורטמונד לשורותיה (ע"ע רוברט לבנדובסקי, מריו גצה, מאטס הומלס ועוד.)