הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מנור סולומון לטוטנהאם? כך המעבר עשוי להיסלל

פאולו פונסקה שאימן את הקשר בשחטאר, מועמד להחלפת נונו אספיריטו סנטו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.10.21 - 18:42
תחילת כתבה

מאז שמנור סולומון הגיע לשחטאר דונייצק, נראה שרבים כבר מתכננים את התחנה הבאה והגדולה יותר. לאחרונה שמו של הקשר הישראלי קושר שוב למעבר לפרמייר ליג, כאשר טוטנהאם היא אחת המועמדות המובילות לקלוט אותו וכעת ייתכן שהוא יתקרב אליה צעד נוסף, תודות למעמדו המעורער של נונו אספיריטו סנטו.

אחרי התבוסה למנצ'סטר יונייטד שהייתה ההפסד החמישי בשבעה משחקי פרמייר ליג, באנגליה דווח שאספירטו סנטו עלול להיות מפוטר מטוטנהאם בקרוב מאוד. הפורטוגלי הגיע ללונדון אחרי שהוביל את וולבס להצלחה בשנים האחרונות ותחתיו התרנגולים השיגו שלושה ניצחונות בשלושת המשחקים הראשונים של העונה (וגם היו בפסגת הליגה), אבל מאז הגיעה קריסה שעלולה לחרוץ את גורלו.

איך זה קשור לסולומון, אתם שואלים? ובכן, המועמד המוביל להחלפתו של אספיריטו סנטו הוא פורטוגלי אחר, פאולו פונסקה שמו, אותו המאמן שהדריך את הקשר הישראלי בשחטאר. שמו של פונסקה, שאימן בעבר גם את רומא (עליה דווח שהיא התעניינה בסולומון, קושר גם לניוקאסל ויכול מאוד להיות שירצה לצרף את סולומון אם יתאפשר לו.

פונסקה אימן את שחטאר במשך שלוש שנים ולקראת סיום הקדנציה שלו, בחורף 2019, צורף סולומון. בזמנו החמיא הפורטוגלי לקשר וטען: "היינו צריכים שחקן כמוהו, אין לי ספר שהוא יתרום בחלק הקדמי". מאז, הספיק פונסקה לאמן שנתיים ברומא וייתכן שהאיחוד עם הישראלי בטוטנהאם הוא לא כל כך מופרך.