הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"רכישת רונאלדו? בדיחה": קראגר מול קין

בלם העבר טוען שיונייטד פעלה מתוך פאניקה, הקשר נקט בגישה שונה. ראש בראש

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.04.22 - 16:32
(GETTY)
(GETTY)

מנצ'סטר יונייטד של העונה היא רכבת הרים. אם בתחילת השנה יצאו בשירה ובמחולות בעקבות שובו המרגש של כריסטיאנו רונאלדו לאולד טראפורד, בימים אלו נשמעים קולות אחרים.

למרות שהעונה של הפורטוגלי רחוקה מלהיות רעה ברמה האישית, זו של יונייטד היא בדיוק כזו. 21 שערים ו-3 בישולים של רונאלדו בכל המסגרות לא סייעו ל"שדים האדומים" להשתחל בין ארבע הראשונות בפרמייר ליג, כשכרגע הם מפגרים בשלוש נקודות מאחורי טוטנהאם שנמצאת במקום המוביל לליגת האלופות.

בממלכה עדיין עוסקים בסיפורו של רונאלדו, ברשת "סקיי" הפגישו שתי אגדות עבר אנגליות כדי לדון בנושא - ג'יימי קראגר ורוי קין.

"זו מנצ'סטר יונייטד, היא צריכה לקנות מישהו בן 27, לא 37", פתח קראגר את דבריו, "מי הרונאלדו הבא? כולם ידעו שזה לא ילך, תמיד הרגשתי שזה לעולם לא ידחוף אותם יותר לכותרות. אם אתה שופט את כל שחקני השדה של יונייטד, רונאלדו עדיין אחד הטובים על המגרש - אם לא הטוב שבהם", סייג בלמה של ליברפול לשעבר.

קראגר המשיך: "היו לו ארבעה או חמישה רגעים העונה שאתה אומר 'וואו'. עבורו, לשחק באחד המועדונים הגדולים בעולם בגיל 37 ועדיין להשפיע, זה לא ייאמן, אבל עבור יונייטד לקנות את רונאלדו זו בדיחה".

הפרשן בהווה ניסה להסביר מדוע יונייטד החתימה את הפורטוגלי: "זו הייתה פאניקה כי הם חשבו שסיטי הולכת להשיג אותו, וכולם התרגשו. האוהדים ברשתות החברתיות, האוהדים באיצטדיון, זה היה קצת מביך".

רוי קין נקט בגישה קצת אחרת. "אני עדיין חושב שזה היה שווה את ההימור. זו אולי לא החתמה מצוינת בגלל הגיל שלו, אבל זה לא משנה - אני עדיין חושב שהוא יכול להביא משהו למסיבה", אמר אחד האנשים המזוהים ביותר עם מנצ'סטר יונייטד.

קין המשיך: "אני חושב שכל מה שקורה סביבו לא היה מספיק טוב, וכנראה שהוא יכול להראות כישורי מנהיגות גבוהים יותר. אני יודע שהוא התעצבן פעם או פעמיים שהוא נותר בחוץ, למרות שברור שהוא לא התכוון לשחק בכל המשחקים. עדיין יש לו רגעים טובים".