הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מי יעזוב ומי יישאר? התכניות של יונייטד

באנגליה חשפו את ההחלטה של אריק טן האח בנוגע לכריסטיאנו רונאלדו. וגם: ראשפורד יימכר, מגוויר ימשיך, וואן ביסאקה מתנדנד ובאיזה עמדות השדים האדומים ינחיתו חיזוק? התכנון לעונה הבאה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.05.22 - 16:44

התכנית של אריק טן האח במנצ'סטר יונייטד מתחילה להתבהר. ב'טלגרף' שפכו אור על התכנונים של ההולנדי לקראת העונה שבפתח, כשלא מעט שחקנים שנראה היו שבדרך החוצה, עשויים להישאר.

ראשית, למרות הנוכחות של רפאל וראן, ויקטור לינדלוף ואריק באיי בסגל, יונייטד צפויה לצרף בלם שיכול לשחק גם בצד שמאל. אם חשבתם שההולנדי ויתר על שירותיו של הארי מגוויר, אז חשבו שוב.

על פי אותו דיווח, טן האח מאמין מאוד במגוויר וביכולת שלו לשחזר את היכולת מהעבר, כשהאמונה היא שכפי שמגוויר בולט בנבחרת אנגליה, כך הוא יכול לבלוט גם במנצ'סטר יונייטד. במקביל, עתידו של ארון וואן ביסאקה כרגע לא ברור, והמאמן יכריע על עתידו בקרוב.

שחקן שדווקא עשוי לעזוב הוא מרכוס ראשפורד. טן האח מאמין שככל הנראה יהיה לראשפורד ביקוש גדול יותר ממה שהוא יכול לתרום ליונייטד, ולכן גוברים הסיכויים שהוא יימכר, כשיונייטד תצרף 2 חלוצים חדשים במקום. מי שלא יחזור למועדון מהשאלה הוא אנתוני מרסיאל, שלא נמצא בתכניות של השדים האדומים.

ומה לגבי כריסטיאנו רונאלדו, ההולנדי מרגיש שלמרות ש-CR7 לא מתאים בצורה מוחלטת לשיטת המשחק שלו, הוא מרגיש שהביקורת נגד הכוכב היא לא הוגנת, והוא כן יכול לתרום. מי שיכריע על עתידו של רונאלדו הוא רונאלדו עצמו, כך על פי אותו דיווח. המשמעות: אם הפורטוגלי ירצה להישאר, הוא יישאר.

מבחינת חיזוק, המאמן החדש דרש לפחות 3 החתמות משמעותיות לסגל, אך הוא מבין שלא כל השינויים שהוא ירצה לבצע בסגל יתבצעו מיידית. בכל מקרה, על פי אותו דיווח, טן האח סימן לפחות 8 שחקנים עיקריים בסגל הנוכחי של יונייטד שהוא סומך עליהם ומרגיש שהוא יכול לבנות את הקבוצה החדשה יחד איתם.